ZBIÓR MALIN I JEŻYN - PRACA W HOLANDII - LEGALNA, DB WARUNKI!

DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca tymczasowa
  • Pensja: nie podano
  • Firma: Klaver Sp. z o.o.
  • Kontakt: Magdalena
  • Telefon: 570901913
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Nie wymagane

KLAVER Sp. z o.o - Pośrednictwo pracy z certyfikatem o numerze 18450 poszukuje dla jednego ze swoich zagranicznych klientów osób na stanowisko:

PRACOWNIK PRODUKCJI- ZBIORY MALIN I JEŻYN
Miejsce pracy: Holandia, Tilburg

WYMAGANIA:

  • - praca dla pań
  • - zaangażowanie,
  • - bez znajomości języka

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • - praca przy zbiorach malin i jeżyn w szklarni

OFERUJEMY:

  • - atrakcyjną stawkę godzinową bez stawki wiekówkowej
  • - zakwaterowanie w domach i w domkach
  • - dojazd do pracy
  • - ubezpieczenie,
  • - legalne zatrudnienie (pomoc w wyrobieniu numeru SOFI na miejscu),
  • - wyjazd na minimum 2 miesiące
  • - pomoc w zorganizowaniu transportu do Holandii,
  • - opiekę polskojęzycznych koordynatorów.

Osoby zainteresowane w/w stanowiskiem proszone są o wysyłanie CV na adres mailowy podany w ogłoszeniu, bądź o kontakt telefoniczny. Zapraszamy także na naszą stronę internetową, gdzie znajdziecie Państwo więcej ofert pracy.

KLAVER Sp. z o.o.
ul. Gminna 131, Częstochowa
tel: +48 570 901 913
Zapraszamy Pn-Pt: 9:00-16:00
www.klaverteam.com

Prosimy o załączenie klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)”