DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: 10-18 EUR/h
  • Firma: i-Work
  • Kontakt: Paulina
  • Telefon: +48793193049
  • Język obcy: angielski
  • Doświadczenie: Nie wymagane

MIEJSCE PRACY

Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Pracownik produkcji

i-Work agencja zatrudnienia rekrutuje pracowników dla sektorów produkcyjnych, ogrodniczych, spożywczych itp. Każdego dnia otrzymujemy nowe oferty od naszych sprawdzonych pracodawców. Wszystkie nasze oferty pochodzą od sprawdzonych pracodawców. Wiążąc się z nami mają państwo zapewnioną fachową obsługę oraz bezpieczeństwo.
Nasza agencja działa w oparciu o certyfikat Krajowej Agencji Zatrudnienia ( KRAZ )

OPIS STANOWISKA:
Dla naszych holenderskich klientów poszukujemy osób na różne stanowiska pracy.
Ofertę dobierzemy odpowiednio do Twoich umiejętności i potrzeb.

1. Zbieranie zamówień (orderpicker) ze sprzętem elektronicznym w Tilburgu i Waalwijku.
2. Zbieranie zamówień (orderpicker)  w sterylnych warunkach ze sprzętem medycznym dla szpitali w Kerkrade.
3. Zbieranie zamówień (orderpicker)  z artykułami dla dzieci w Eindhoven.
4. Zbieranie zamówień (orderpicker) na dziale z ubraniami w Tilburgu.
5. Pracownik produkcji przy pakowaniu ciastek w Maastricht.
6. Operatora maszyn do pakowania ciastek w Maastricht.
7. Pracownika produkcji do produkcji specjalnych opakowań logistycznych do pracy na dziale czystym w Son.
8. Produkcja i spawanie części plastikowych w Sint- Oedenrode.
9. Montaż i produkcja rolet, markiz, żaluzji w Best.
10. Przepakowywanie elementów drobnych np. śrubki, łożyska w Tilburgu.
11. Praca przy szlifowaniu elementów metalowych wychodzących z maszyny CNC w Schijndel.
12. Operatora wózka widłowego na magazyn z oponami samochodowymi w Etten- Leur.
13. Pracownika fizycznego do rozładunku/załadunku opon samochodowych w Etten- Leur.
14. Pracownik produkcji/montażu wyposażenia do samochodów ciężarowych w Schijndel.
15. Operatora reachtrucka do znanej firmy kurierskiej w Eindhoven.
16. Pracownika fizycznego do załadunku/ rozładunku kontenerów w Belgii.
17. Praca w ocynkowni jako pomocnik galwanizera w Weert.
18. Praca przy zbiorze pieczarek w Weert.
19.Praca na fermie trzody chlewnej w okolicy Weert.
20. Spawacz (operator robotów spawalniczych) MIG/MAG/TIG w Roermond lub Sittard.

Posiadamy wiele innych projektów. Każdy dobieramy indywidualnie do twoich umiejętności i doświadczenia oraz od aktualnych wolnych wakatów i zapotrzebowania na dany tydzień.

Miejscowości pracy różnią się w zależności od oferty ale są to m.in. Tilburg, Eindhoven, Weert, Schijndel, Roermond, Waalwijk, i wiele innych.

Istnieje możliwość nadgodzin dodatkowo płatnych!

Wymagania:

- umiejętność angielskiego w stopniu podstawowym lub komunikatywnym- w zależności od wymagań pracodawcy
- prawo jazdy kategorii B - mile widziane, a w niektórych ofertach wymagane
- certyfikaty spawalnicze lub na wózek- jeśli oferta tego wymaga
- chęć długotrwałej współpracy
- sprawność fizyczna

Oferujemy:
- legalną pracę u sprawdzonego klienta (na warunkach holenderskich)
- pomoc polskojęzycznego koordynatora na miejscu
- wynagrodzenie co tydzień na koncie pracownika
- zakwaterowanie na czas zatrudnienia
- ubezpieczenie zdrowotne
- atrakcyjne wynagrodzenia

Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie dokumentów aplikacyjnych poprzez formularz lub o kontakt telefoniczny pod nr telefonu: +48793193049 lub o przesłanie CV na adres mailowy [email protected]

W CV proszę o dołączenie klauzuli bez której państwa zgłoszenia nie będą brane pod uwagę:

,,Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)." zm.).”