DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: 11 EUR/h
  • Firma: Adecco
  • Kontakt: Emila
  • Telefon: 0638604101
  • Język obcy: angielski
  • Doświadczenie: Nie wymagane

MIEJSCE PRACY

Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Order Picker
Firma GXO Logistics obecnie poszukuje pracownika na stanowisko:

ORDER PICKER

Miejsce pracy: Tilburg, Holandia

WYMAGANIA:

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym,
  • Prawo jazdy jest mile widziane,
  • Motywacja do pracy na dłuższy okres czasu.
  • Sprawnosc fizyczna

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Rozkładanie, zbieranie i pakowanie ubran,
  • Praca przy użyciu skanera, który szybko pozwoli zlokalizować produkt,

  • Współpraca z innymi obszarami magazynu,

  • Przyjmowanie i rozmieszczanie produktu na magazynie.

  • Przygotowywanie produktu do wysylki

OFERUJEMY:

  • Wynagrodzenie od €11,04,
  • Dodatki za prace w systemie zmianowym, dodatek wakacyjny oraz urlopowy,

  • Legalne zatrudnienie na podstawie holenderskiego kodeksu prawa pracy,
  • Zakwaterowanie oraz transport do pracy,

  • Obsługę polskiego personelu,

  • Ubezpieczenie zdrowotne.

Masz jakieś pytania lub chcesz wiedziec wiecej detali na temat tej pracy?

+31 638 604 101 | 00 31 613 899 051