DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: 10 EUR/h
  • Firma: Westflex Polska Sp. z o.o.
  • Kontakt: Anna
  • Telefon: 506613515
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Nie wymagane

MIEJSCE PRACY

Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Pracownik fizyczny
Agencja Westflex Polska obecnie poszukuje pracowników na stanowisko:

Pracownik szklarni z kwiatami i warzywami
Miejsce pracy: Holandia - okolice Hagi i Rotterdamu

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
• praca w szklarniach z warzywami: rzodkiewką, pomidorami, ogórkami, brukselka i inne
• praca w szklarniach z kwiatami: gerbery, orchidee i inne
• sadzenie, zrywanie, uprawa

OFERUJEMY:
• regularne cotygodniowe wypłaty na konto
• zakwaterowanie w pokojach 2-osobowych (102 eur/tydz.)
• ubezpieczenie holenderskie (25,85 eur/tydz.)
• stawka godzinowa powyżej 21 lat - 10.24 eur/h
• nadgodziny płatne 135%
• przewidywana ilość godzin około 40 - 45 h/tygodniowo
• opiekę polskojęzycznych koordynatorów
• pomoc w zorganizowaniu dojazdu do Holandii
• możliwość współpracy na dłuższy okres czasu

WYMAGANIA:
• gotowość i chęć do pracy
• ważny i nieuszkodzony dowód osobisty
• doświadczenie nie jest wymagane

Nie masz pieniędzy na bilet? Daj nam znać, pomożemy Ci w wyjeździe!!!

Agencja WESTFLEX POLSKA (Numer KRAZ: 14872) oferuje pracę tymczasową w Holandii w szklarniach z warzywami i kwiatami.

Zainteresowane osoby zapraszamy do kontaktu