UKŁADANIE BUKIETÓW KWIATOWYCH W HOLANDII - OD ZARAZ!

DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca tymczasowa
  • Pensja: 10-12 EUR/h
  • Firma: Axidus International Sp. z o.o.
  • Kontakt: Justyna Malinowska
  • Telefon: 797401095
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Nie wymagane

Szukasz pracy za granicą i jesteś dyspozycyjny na dłuższy okres czasu?
Holandia kojarzy Ci się z pracą przy kwiatach i chcesz spróbować swoich sił w tym sektorze?
Jeżeli tak to ta oferta jest skierowana właśnie do Ciebie!

Układanie bukietów kwiatowych

Miejsce pracy : Holandia Południowa (Rotterdam i okolice)

Zakres obowiązków :

Jako pracownik będziesz wykonywał/a proste prace związane z tworzeniem bukietów kwiatowych. Twoim zadaniem będzie odpowiednie dobranie kwiatów oraz dodatków i tworzenie bukietów na podstawie instrukcji , zgodnie z zamówieniem od klienta. Następnie wykonane przez Ciebie kompozycje zostaną przygotowane do wysyłki i sprzedawane w kilku holenderskich supermarketach i kwiaciarniach.

Oferujemy:

  • legalne zatrudnienie w Holandii dostępne od zaraz,

  • umowy od 12 tygodni wzwyż,
  • atrakcyjne wynagrodzenie od 9,72€ do 11,50€ za godzinę pracy,

  • umowę o pracę na warunkach holenderskich,

  • ubezpieczenie pracownicze na cały okres pobytu,

  • dogodny dla pracownika system wypłat,

  • zorganizowany przejazd z Polski do Holandii ,

  • zapewnione zakwaterowanie w domkach lub mieszkaniach,

  • możliwość pracy 6 dni w tygodniu (poniedziałek - sobota)

Oczekujemy:

  • dyspozycyjności do wyjazdu na dłuższy okres czasu,

  • umiejętności pracy w zespole,

  • odpowiedzialności i sumienności podczas wykonywania obowiązków,

Mile widziane:
  • doświadczenie w pracy z kwiatami będzie dodatkowym atutem,

  • znajomości języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,

  • prawo jazdy kategorii B celem otrzymania auta służbowego.

Jak Aplikować?

Użyj przycisku „Aplikuj” widocznego w ogłoszeniu

Skontaktujemy się z Tobą zaraz po otrzymaniu zgłoszenia.

Zadzwoń do nas po więcej informacji:
Justyna +48797401095

Klaudia+48780062300

Natalia+48509056809

Wszelkich informacji udzielamy mailowo lub telefonicznie w dni robocze od 9:00 do 17:00

RODO: https://axidus.com.pl/holandiaodzaraz/
Oferta pracy Agencji Axidus KRAZ 8517.
Oferta pracy tymczasowej dążącej do stałej.