• Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: 500-540 EUR/tydzień
  • Firma: Konektia International
  • Kontakt: Klaudia Krawczyk
  • Telefon: +48 500 895 349
  • Język obcy: angielski
  • Doświadczenie: Minimum rok

MIEJSCE PRACY

Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Tynkarz
Firma KONEKTIA obecnie poszukuje pracownika na stanowisko:

TYNKARZ

Miejsce pracy: HOLANDIA, ROTTERDAM

WYMAGANIA:

  • doświadczenie na stanowisku TYNKARZA
  • chęć do podjęcia pracy na dłuższy okres czasu
  • WŁASNE PODSTAWOWE NARZĘDZIA
  • WŁASNE AUTO

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • TYNKOWANIE ŚCIAN, SUFITÓW, FASAD - praca na dużych obiektach

OFERUJEMY:

  • darmowe zakwaterowanie w pokoju jednoosobowym
  • darmowe ubezpieczenie
  • pracę na podstawie holenderskiej umowy o pracę
  • tygodniowe wynagrodzenie wypłacane na konto  , od 520 € na rękę
  • pracę w międzynarodowej firmie