• Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: 12-13 EUR/h
  • Firma: Axidus International Sp. z o.o.
  • Kontakt: Justyna Malinowska
  • Telefon: 797401095
  • Język obcy: angielski
  • Doświadczenie: Minimum rok

MIEJSCE PRACY

Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Magazynier
Agencja Pracy Axidus (kraz 8517) obecnie poszukuje pracownika na stanowisko:

Operator wózka widłowego - Holandia od zaraz!

Miejsce pracy: Rotterdam i okolice , Holandia

WYMAGANIA:

  • ważny certyfikat odpowiedni dla prezentowanego stanowiska (gratyfikujemy również Polskie uprawnienia)
  • znajomość języka angielskiego umożliwiającego komunikację.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • obsługa wózków widłowych różnego typu - dopasujemy pracę do Twoich umiejętności i uprawnień
  • załadunek rozładunek towaru,
  • prace magazynowe sektora produkcji i ogrodnictwa (piwo, owoce, wraztwa, kwiaty)

OFERUJEMY:

  • legalną pracę w Holandii opartą o umowę o pracę,
  • stabilne zatrudnienie u jednego klienta
  • wypłaty w systemie tygodniowym wypłacane w każdy piątek
  • zakwaterowanie w pełni wyposażonych obiektach (mieszkania,domy,hotele pracownicze),
  • atrakcyjne wynagrodzenie dostosowane do umiejętności
  • pracę na minimum 3 miesiące lub na dłuższy okres czasu
  • możliwośc podpisania umowy bezpośrednio z pracodawcą po okresie próbnym

Promocja!

BONUS DO WYPŁATY OD PRACODAWCY

  • bonus 150€ netto za zwrot kosztów przyjazdu + iphone Apple jeśli jesteś kierowcą auta służbowego!

Jak aplikować :
Użyj przycisku Aplikuj widocznego w ogłoszeniu i wypełnij prosty formularz.
Skontaktujemy się z Tobą zaraz po otrzymaniu zgłoszenia.

Masz pytania? Zadzwoń!

Justyna +48797401095

Dominika +48512997550

Artur +48797401094

Odopowiemy na wszelkie pytania dotyczące oferty w dni robocze od 9:00 do 17:00. Zapraszamy do aplikowania!