PAKOWANIE OWOCÓW I WARZYW W HOLANDII! STYCZEŃ 2020!

DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca tymczasowa
  • Pensja: 10-11 EUR/h
  • Firma: Axidus International Sp. z o.o.
  • Kontakt: Katarzyna Chojnicka
  • Telefon: 797401095
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Nie wymagane

MIEJSCE PRACY

Pakowanie owoców i warzyw

Miejsce pracy: Holandia/ Rotterdam/Haga

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

Praca polega na pakowaniu i sortowaniu owoców i warzyw, owijaniu ich w opakowania ochronne, naklejanie etykiet, sprawdzanie jakości produktu.

Najbliższe terminy wyjazdów:

  • 21.01.2020 - ostatnie wolne miejsca - aplikuj!
  • 28.01.2020 - rekrutacja trwa - aplikuj!

OFERUJEMY:

  • stawkę podstawową od 9,54 do 11,47 €/h brutto za zmianę dzienną plus dodatki za nadgodziny i drugie zmiany (125% stawki podstawowej) oraz trzecie zmiany i pracę w weekendy (150% stawki podstawowej)
  • przewidywane zarobki od 300 do 500 € tygodniowo
  • wypłaty tygodniowe na konto (w każdy piątek)
  • wspólne zakwaterowanie dla par i grup znajomych (domki/mieszania/hotel)
  • ubezpieczenie i dojazd do pracy
  • dodatki wakacyjne i urlopowe
  • możliwość wyjazdu również dla par i grup znajomych (zapewniamy wspólne zakwaterowanie!)

    Nie musisz mieć doświadczenia, zapewniamy pełne szkolenie i wdrożenie w obowiązki na miejscu po przyjeździe!
Wymagamy jedynie dyspozycyjności na dłuższy okres czasu (min.12 tygodni) istnieje możliwość przedłużenia umowy,oraz brak przeciwwskazań do wykonywania pracy fizycznej. Nie wymagamy znajomości języka angielskiego

Jak Aplikować?

Użyj przycisku „Aplikuj” widocznego w ogłoszeniu i wypełnij prosty formularz.

Skontaktujemy się z Tobą zaraz po otrzymaniu zgłoszenia.

Zadzwoń do nas +48 797401095 !

Wszelkich informacji udzielamy mailowo lub telefonicznie w dni robocze od 9:00 do 18:00

RODO:http://www.axidus.pl/kontakt/zglos-sie-nas/
Oferta pracy Agencji Axidus KRAZ 8517. Oferta pracy tymczasowej dążącej do stałej.
uwaga: liczy się kolejność zgłoszeń.