PAKOWACZ/KOMISJONER-10,30-ROTTERDAM-BEZ ZNAJOMOŚCI J-PRACA DLA PAR

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: nie podano
  • Firma: Holandia jobs
  • Kontakt: Anna
  • Telefon: +48503009842
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Minimum rok

Firma Holandia Jobs obecnie poszukuje pracownika na stanowisko:

Komisjoner-11,70-Rotterdam-wyjazd od zaraz-bez znajomości języka

Miejsce pracy: Rotterdam,Holandia

WYMAGANIA:

Doświadczenie w pracy jako komisjoner
Dyspozycyjność od zaraz na dłuższy czas

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Komisjonowanie artykułów dla sieci PLUS
  • Różnego rodzaju prace magazynowe

OFERUJEMY:

Stanowisko : orderpicker / słuchawki / PLUS
Miasto Plus Beemster 5, Plus Rotterdam 1, Plus Haaksbergen 1
Opis: Magazyn PLUS
Stawka: 11.70 brutto
Typ zakwaterowania: zakwaterowanie firmowe
Prawo jazdy: TAK / 4 osoby /
Wymagania:
- kandydaci powyżej 23 roku życia
Ilość wakatów: 7 // 4 osoby z prawem jazdy

W razie zainteresowania zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub przesłania swego cv!

Prosimy o załączenie klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)”
UWAGA: Wymaganie od kandydata jakiejkolwiek opłaty przed rozpoczęciem pracy jest niezgodne z regulaminem portalu Jober.pl i może być niezgodne z prawem! Wszelkie wątpliwości prosimy zgłaszać obsłudze portalu.