DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca z zakwaterowaniem
  • Pensja: nie podano
  • Firma: KADRY SERWIS SP. Z O.O.
  • Kontakt: Julia Szylc
  • Telefon: 575-769-333
  • Język obcy: angielski
  • Doświadczenie: Minimum 3 lata

Dla naszego Klienta z branży budowlanej poszukujemy kandydatów do pracy za granicą na stanowisku: Monter izolacji termicznych.

Nr referencyjny: MIT/05/2017
Miejsce pracy: Rotterdam

Obowiązki:
- montaż zewnętrznej izolacji termicznej,
- mocowanie systemów dociepleń zewnętrznych,
- tynkowanie ścian zewnętrznych.

Wymagania:
- min. 2 lata udokumentowanego doświadczenia,
- znajomość języka angielskiego lub niemieckiego,

Oferujemy:
- legalne zatrudnienie,
- atrakcyjne wynagrodzenie,
- zakwaterowanie.

Aplikacje prosimy przesyłać na adres mailowy: [email protected]

W razie pytań proszę dzwonić pod nr tel. +48 531-641-084 , +48 575-769-333 , +48(91)852-50-51 .

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
„Informujemy, że administratorem Państwa danych osobowych przesyłanych w aplikacjach, jest firma Kadry Serwis Sp. z o.o. z siedzibą w Szczecinie przy ulicy Teofila Firlika 29. Dane osobowe są przetwarzane, archiwizowane oraz wykorzystywane w późniejszych w procesach rekrutacyjnych oraz w celu wykonywanie prac prowadzonych wyłącznie przez w/w firmę. Przesłane dane osobowe mogą zostać udostępnione podmiotom upoważnionym oraz współpracującym (potencjalnym pracodawcom).”
Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.
Nie jest to oferta pracy tymczasowej.

11779 – numer wpisu do rejestru Agencji Zatrudnienia.