MONTER INSTALACJI PRZECIWPOŻAROWYCH - HOLENDERSKIE WARUNKI ZATRUDNIENIA

DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca tymczasowa
  • Pensja: nie podano
  • Firma: Euro Labora Sp.J.
  • Kontakt: Euro Labora
  • Telefon: +48 32 417 20 56
  • Język obcy: angielski
  • Doświadczenie: Minimum rok

EURO LABORA nr certyfikatu 14601 dla swojego holenderskiego  klienta poszukuje specjalistów na stanowisko:

Monter instalacji przeciwpożarowych

Miejsce pracy: Holandia

Zakres obowiązków:

  • prawidłowe przygotowanie elementów instalacji do montażu
  • montaż instalacji przeciwpożarowych według schematów
  • montaż spryskiwaczy
  • sprawdzanie poprawności działania układów

Wymagania:

  • doświadczenie zawodowe
  • mile widziane wykształcenie kierunkowe
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego/holenderskiego/niemieckiego
  • własny samochód (możliwość zabrania na kontrakt)
  • uprawnienia VCA (mile widziane)

Oferujemy:

  • umowę o pracę na holenderskich warunkach
  • zakwaterowanie
  • atrakcyjne wynagrodzenie

Zainteresowanych prosimy o przesłanie swojego CV ze zdjęciem (mile widziane CV w języku niemieckim/ angielskim, oraz posiadane świadectwa, certyfikaty, referencje, certyfikaty …) na adres mailowy: [email protected] w temacie maila proszę wpisać numer referencyjny: PPOŻ/NL/2018

Prosimy o załączenie klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)”