DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca z zakwaterowaniem
  • Pensja: nie podano
  • Firma: PRP Solutions Piotr Randak
  • Kontakt: Anna Jarzyńska
  • Telefon:
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Nie wymagane

MIEJSCE PRACY

Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Cieśla szalunkowy

PRP Solutions to polska firma rekrutacyjna z wieloletnim  doświadczeniem. Jesteśmy na holenderskim i belgijskim rynku od 2011 roku.

Dla naszego Klienta, firmy budowlanej specjalizującej się w realizacji projektów z zakresu inżynierii lądowej oraz wodnej wykorzystującej specjalistyczne techniki budowlane poszukujemy kandydatów zainteresowanych pracą na stanowisku:

Cieśla szalunkowy – do pracy za granicą

Opis stanowiska:

·         Twoim zadaniem będzie wytwarzanie i przekształcanie drewnianych form do produkcji elementów betonowych na podstawie dostępnego rysunku technicznego.

·         Montaż oraz demontaż szalunków systemowych

·         Wykonywanie deskowań indywidualnych, wykorzystywanych jako formy do nadawania kształtu przy wylewaniu betonu bądź jako szablonu w robotach murarskich.

·         Lanie betonu w szalunki.

·         Rozpoczynany projekt ma trwać około 5 lat.

Oferujemy:

·         Od 12 do 15 EURO netto/h

·         Stabilne warunki pracy

·         Terminowe płatności w systemie tygodniowym;

·         Pomoc w załatwianiu wszelkich formalności związanych z wyjazdem;

·         Darmowe zakwaterowanie na miejscu w jednoosobowych pokojach;

·         Możliwość rozwoju zawodowego ( kursy, szkolenia)

Wymagania:

·         Doświadczenie w zawodzie minimum 3 lata

·         certyfikat VCA (możliwość wyrobienia na miejscu)

·         Znajomość rysunku technicznego

·         Poszukujemy osób które pracują solidnie, bezpiecznie

·         Osób które posiadają duże poczucie odpowiedzialności i dobrą wyobraźnie przestrzenną.

·         Potrafią pracować zarówno samodzielnie jak i w zespole.

w razie zainteresowania prosimy o kontakt na adres mailowy z dopiskiem „ciesla” :

[email protected]

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktowania się tylko z wybranymi kandydatami.

Administratorem zbieranych danych jest PRP Solutions. Ul. Dobrzynska 36, 09-400 Płock (nr wpisu do rejestru agencji zatrudnienia KRAZ: 20833).

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)."