• Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: nie podano
  • Firma: KONEKTIA
  • Kontakt: Marta Wójtowicz
  • Telefon: +48 516 935 971
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Nie wymagane

MIEJSCE PRACY

Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Magazynier
Firma KONEKTIA obecnie poszukuje pracownika na stanowisko:

MAGAZYNIER

Miejsce pracy: Roosendaal , HOLANDIA

WYMAGANIA:

  • mile widziane doświadczenie przy tego typu pracach - ALE NIE KONIECZNE
  • w miarę komunikatywny język angielski
  • prawo jazdy DUŻY PLUS !!
  • dyspozycyjność do pracy zmianowej / na dłuższy okres czasu

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • sortowanie paczek na odpowiednie palety
  • rozładunek / załadunek paczek bezpośrednio z samochodów transportowych

OFERUJEMY:

  • praca na umowie holenderskiej !
  • zakwaterowanie  ( pokoje) na domach z salon, łazienka , WiFi  NIE BUNGALOWY !!
  • transport do pracy samochodem agencyjnym - dobrze , jeśli kandydat posiada prawo jazdy
  • stałe , tygodniowe wynagrodzenie ! Twoje zarobki tygodniowo będą oscylować od 340-350 €
  • praca zmianowa ! II lub czasami III zmiany pracy

Jeśli poszukujesz pracy i uważasz , że ta praca jest dla Ciebie  APLIKUJ do nas
SZUKAMY OSÓB KONKRETNYCH, ZDECYDOWANYCH I POSZUKUJĄCYCH ZATRUDNIENIA NA DŁUGI OKRES CZASU !

MASZ PYTANIA ? ZADZWOŃ +48 516 935 971