• Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: 350-400 EUR/tydzień
  • Firma: KONEKTIA
  • Kontakt: Klaudia Krawczyk
  • Telefon: +48 500 895 349
  • Język obcy: angielski
  • Doświadczenie: Nie wymagane

MIEJSCE PRACY

Firma KONEKTIA obecnie poszukuje pracownika na stanowisko:

Pracownik chłodni

Miejsce pracy: Holandia, Roosendaal

WYMAGANIA:

  • mile widziane doświadczenie jako order picker
  • gotowość do podjęcia pracy jak najszybciej
  • znajomość języka angielskiego
  • gotowość do pracy na chłodni (co 90 minut przerwa 15-30 minut - PŁATNA!)
  • CHĘĆ DO PODJĘCIA STABILNEGO ZATRUDNIENIA

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • zbieranie zamówień
  • prace magazynowe
  • praca z voicespeak

OFERUJEMY:

  • wynagrodzenie 12,10€ brutto
  • możliwość pracy NADGODZIN
  • zakwaterowanie w dobrych warunkach (nie bungalowy) tylko domki szeregowe
  • ubezpieczenie
  • zorganizowany transport do pracy

Praca odbywa się na chłodni przy -18 stopniach - z tego względu firma zapewnia strój roboczy chroniący przed zimnem - rękawice, kombinezon/strój, ciepłochronne buty oraz CO WAŻNE przerwy są co 90 MINUT i trwają 15-39 minut.

Jest to stała praca w pewniej firmie gwarantująca godziny pracy oraz możliwość dobrego zarobku.