DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca z zakwaterowaniem
  • Pensja: nie podano
  • Firma: Klaver Sp. z o.o.
  • Kontakt: Katarzyna
  • Telefon: 570901913
  • Język obcy: angielski
  • Doświadczenie: Minimum rok

MIEJSCE PRACY

Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Kierowca C+E

Pośrednictwo Pracy Klaver Sp. z o. o. z siedzibą w Częstochowie z certyfikatem o numerze 18450 poszukuje osób do pracy jako:

KIEROWCA C+E DLA SIECI SKLEPÓW ALDI

Zakres obowiązków:
  • - przewóz dostaw do sklepów

Wymagania:
  • - komunikatywna znajomość języka angielskiego lub holenderskiego
  • - prawo jazdy kat. C+E + 095
  • - gotowość do wyjazdu od zaraz
  • - motywacja i chęci do pracy
  • - mile widziane prawo jazdy kat. B i własny samochód

Oferujemy:
  • - atrakcyjna stawka godzinowa,
  • - urlopowe,
  • - zakwaterowanie,
  • - ubezpieczenie,
  • - zwrot kosztów dojazdu do pracy
  • - legalne zatrudnienie - holenderska umowa o pracę na trzy miesiące (po trzech miesiącach przejście na kontrakt bezpośrednio z Aldi)
  • - możliwość długotrwałej współpracy,
  • - pomoc w zorganizowaniu transportu do Holandii (transport płatny według cennika przewoźnika)

Szczegóły na → www.klaverteam.com

Zainteresowała Cię oferta? Zadzwoń lub wyślij sms z adresem mailowym pod nr +48 731901913, lub +48 570901913 a wyślemy do Ciebie szczegóły na maila!
Lub wyślij swoje CV w tytule dając dopisek: „kierowca - Aldi”