DLA KOBIET MAGAZYN HOLANDIA 410-510 EURO NETTO TYDZIEŃ BEZ WIEKÓWKI

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: 410-510 EUR/tydzień
  • Firma: Konektia International
  • Kontakt: Klaudia Krawczyk
  • Telefon: +48 500 895 349
  • Język obcy: angielski
  • Doświadczenie: Nie wymagane

MIEJSCE PRACY

Firma KONEKTIA obecnie poszukuje pracownika na stanowisko:

ORDERPICKER

Miejsce pracy: Holandia

OPIS PRACODAWCY: firma, w któej Państwo będą pracować jest zaufana przez pracowników, którzy zawsze chętnie wracają do pracy w niej. Od wielu lat działa na rynku sprzedaży online, a zatrudnienie się w obecnym okresie daje gwarancję dużej ilości godzin pracy.

WYMAGANIA:

UWAGA: NIE wymagamy doświadczenia!!

  • samodzielność na stanowisku pracy
  • gotowość do podjęcia pracy na dłuższy okres czasu
  • chęć nauki i poszerzania wiedzy
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • orderpicking - za pomocą voice system oraz EPT
  • zbieranie zamówień
  • etykietowanie paczek do wysyłki
  • pakowanie produktów do wysyłki
  • przyjmowanie zwrotów na magazyn

OFERUJEMY:

  • stałe tygodniowe wynagrodzenie, 410-510 euro nett
  • możliwość pracy nadgodzin
  • zakwaterowanie w bardzo dobrych warunkach (nigdy bungalowy) 85 EURO/TYDZIEN
  • w pełni wyposażone zakwaterowanie
  • ubezpieczenie oraz pomoc w formalnościach związanych z przyjazdem
  • opiekę polskojęzycznego koordynatora
  • dobrą atmosferę pracy

Witam!

Zachęcamy do aplikowania na ofertę. Jasne warunki pracy oraz wynagrodzenia a co najważniejsze - oferujemy możliwość pracy na stałe, z możliwością przejścia na stały kontrakt.

Chętnie odpowiemy na wszystkie Państwa pytania, jeśli jest to pierwszy wyjazd za granicę - nie ma się co martwić, pomagamy we wszelkich formalnościach.

Obecnie na tym stanowisku pracuje z naszego biura 30 osób, które polecają pracę każdemu.

OPIS STANOWISKA: Praca odbywa się na magazynie z ciuchami. Pacznki nie są ciężkie, praca ogólnie jest lekka, jednak jest dużo chodzenia.

Forma zatrudnienia:

  • Pełny etat umowa o pracę tymczasową na prawie holenderskim.
Jest to świetna oferta również dla osób młodych i osób, które chcą zdobyć cenne doświadczenie zawodowe. Dla nas nie liczy się wiek i doświadczenie, a Twoje zaangażowanie i chęć do pracy!

Kontakt tego samego dnia po otrzymaniu CV!