DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca tymczasowa
  • Pensja: 11 EUR/h
  • Firma: Flexcraft
  • Kontakt: Aneta Knysak
  • Telefon: +48 573104386
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Nie wymagane

MIEJSCE PRACY

Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Pakowacz

Ep de Graaf to międzynarodowa firma zajmująca się produkcją kurczaków. Poszukujemy osób z doświadczeniem na nożu jak również osób bez doświadczeniu w celu nauczenia wszystkich wymaganych czynności produkcyjnych.

Zakres obowiązków :

  • Dział produkcji zajmuje się przygotowywaniem filetów z piersi z kurczaka. Tutaj odbywa się praca z nożem, wykrawanie drobnych elementów. Na tym dziale liczy się precyzja i mile widziane jest doświadczenie na podobnym stanowisku.
  • Dział ekspedycji zajmuje się przyjmowaniem mrożonych produktów oraz organizowanie wysyłki gotowych już produktów do klientów.

Wymagamy :

•motywacji do pracy,

•chęci związania się na dłuższy okres czasu,

•mile widziane prawo jazdy.

Oferujemy:

•stabilne zatrudnienie na warunkach holenderskich,

•pracę z możliwością nadgodzin,

•zakwaterowanie oraz ubezpieczenie,

•dojazdy do pracy samochodem służbowym,

•pracę na długi okres czasu,

•opiekę polskojęzycznych koordynatorów.

Jeśli jesteś zainteresowany zadzwoń 573104386 bądź wyślij CV

Jeśli nie zainteresowała Cię ta oferta? Również aplikuj! – dobierzemy pracę specjalnie dla Ciebie. Dysponujemy różnymi ofertami!

Agencja Zatrudnienia Flexcraft od kilkunastu lat skutecznie kieruje polskich kandydatów do sprawdzonych, holenderskich firm. Jesteśmy w pełni certyfikowaną agencją pracy, która w swoich działaniach zawsze stawia na jakość, szacunek i uczciwość. Nasz profesjonalizm i doświadczenie w rekrutacji sprawia, że jesteśmy postrzegani jako rzetelna i konkurencyjna firma na rynku pracy. KRAZ 273