• Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: 1 800 EUR/m-c
  • Firma: Work On Personal LTD
  • Kontakt: Daria Młynarczyk
  • Telefon: 607968294
  • Język obcy: niemiecki
  • Doświadczenie: Minimum 3 lata

Dla naszego Holenderskiego klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Glazurnik ( 5 osób)

 Opis stanowiska:

  • Dokładność oraz staranne kładzenie płytek, okładzin grysowych, glazury
  •  Przygotowanie gruntu pod płytki, okładziny, ect.
  • Przygotowywanie izolacji
  • Usuwanie starych, zniszczonych okładzin,
  • Fugowanie

Wymagania:

  • Doświadczenie min. 3 lata na w/w stanowisku
  • Udokumentowane doświadczenie w tej pracy na swoim aktualnym CV
  • Komunikatywny język niemiecki, angielski lub holenderski (znajomość języka jest priorytetem)
  • Posiadanie własnego dowozu do pracy.

Oferujemy:

  • 40 godzin tygodniowo
  • Zatrudnienie i wynagrodzenie na warunkach Holenderskich
  • €450 netto za przepracowany tydzień (40h)
  • Wakacyjne i dni urlopowe dodatkowo
  • Wynagrodzenine wypłacane tygodniowo
  • Darmowe mieszkanie
  • Wsparcie podczas pobytu w Holandii

Zainteresowane osoby prosimy o wysłanie swojego CV w języku polskim lub niemieckim na adres [email protected] w tytule maila prosimy o wpisanie „glazurnik imię i nazwisko”

Kontakt telefoniczny od PN-PT od godz 09:00-18:00 pod nr Tel 607968294

Prosimy o załączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji, zgodnie z Ustawa z 2002 roku o ochronie danych osobowych (Dz. U. nr 101 poz. 926, ze zmianami)."Uprzejmie informujemy, że kontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.