MIEJSCE PRACY

Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Magazynier
Opis stanowiska:
Dla naszego klienta w Oss (Prowincja Brabancja Północna) szukamy osób do pracy w centrum logistycznym na różych działach.
Obecnie dostępne są wakaty na stanowisku:
- Rozładunek towarów, załadunek kontenerów
- Orderpicker, komisjoner, zbieranie zamówień
- Doświadczony kierowca z kat. C lub B+E (wymagana znajomość angielskiego)
- Operatorów wózka EPT
- Operator wózka widłowego typu heftruck lub reach truck

Wymagania:
- Gotowość do pracy w systemie 1-, 2- i 3-zmianowym
- Dobra organizacja pracy
- Dokładność i samodzielność
- Prawo jazdy i znajomość angielskiego mile widziana.

Oferujemy:
- Wynagrodzenie miesięczne 1600-1850 EUR
- Pracę od poniedziałku do niedzieli, 8h/dziennie, 2 dni wolnego w tygodniu
- Atrakcyjne dodatki: zmianowe, za nadgodziny, za pracę w sobotę, niedzielę i święta
- Możliwość zamieszkania w służbowym mieszkaniu
- Transport do pracy
- Opiekę koordynatora.

KONTAKT:
+48 512 602 557
+48 510 958 777
+48 604 753 645
+31 630 907 707
www.imexpertpl
EXPERT - AGENCJA ZATRUDNIENIA nr cert. 21920.