dodano 3 miesiące temu

EURES: PRACOWNIK DO PRZERZEDZANIA ZAWIĄZKÓW JABŁONI I GRUSZY/DO ZBIORU JABŁEK I GRUSZEK W SADZIE

Onderwijsboulevard Holandia
13.27  EUR / h
Wyświetleń: 428Aplikacji: 4
Znajomość jezyka:
Typ oferty:
Praca tymczasowa
Doświadczenie:

EURES; PRACOWNIK DO PRZERZEDZANIA ZAWIĄZKÓW JABŁONI I GRUSZY/DO ZBIORU JABŁEK I

GRUSZEK W SADZIE

Praca w Gospodarstwie rolnym zajmującym się uprawą oraz zbiorem jabłek (26 ha), gruszek (6 ha) – zatrudnia ok. 26 osoby, głównie z Polski.

Zakres obowiązków: Praca sezonowa przy przerzedzaniu zawiązków owoców, zbiór i sortowanie owoców w pozycji stojącej na polu na podnośniku o wysokości 1,5 metra. Praca w 3-4 osobowej grupie.

praca 6 dni w tygodniu, dokładne godziny pracy są uzależnione od warunków atmosferycznych i potrzeb, sporadycznie praca w niedzielę

Pracodawca oferuje zakwaterowanie w umeblowanych i wyposażonym apartamencie w budynku firmowym, wyposażony i umeblowany (2 osobowe pokoje) na terenie firmy - koszt ponosi pracownik - 50 Euro tygodniowo (łącznie z kosztami gazu, wody, elektryczności). Zakwaterowanie i miejsce pracy w tym samym miejscu. Wspólna toaleta, łazienka, wyposażona kuchnia. Dostępny Internet, pralka, suszarka, zamrażarka, TV. Możliwość wypożyczenia roweru. Koszt ubezpieczenia ponosi pracownik – ok. 32,83 Euro tygodniowo. Należy zabrać własną odzież roboczą. Supermarket znajduje się w odległości 1 km w sąsiedniej wiosce.

W przypadku przyjazdu grupy – wystarczy znajomość języka angielskiego jednej osoby z grupy. Umiejętność pracy w grupie i indywidualnie, pozytywne nastawienie i wysoka motywacja do pracy, dokładność w wykonywaniu pracy, dobra kondycja fizyczna, delikatność przy zbiorach owoców. Gotowość do pracy w różnych warunkach pogodowych, w nieregularnych godzinach pracy.

Osoby zainteresowane proszę o przesłanie CV w języku angielskim

Regulamin portalu Jober.pl

CEiPM w Suwałkach

875665157
Osoba Kontaktowa
pośrednik pracy