DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca tymczasowa
  • Pensja: 1 324 EUR/h
  • Firma: AFZ Group Sp. z o.o.
  • Kontakt: AFZ Group
  • Telefon: +48 58 500 00 31
  • Język obcy: angielski
  • Doświadczenie: Minimum 2 lata

MIEJSCE PRACY

Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Piekarz

AFZ Group Sp. z o.o. to certyfikowana agencja pośrednictwa pracy wpisana do rejestru podmiotów prowadzących Agencję zatrudnienia pod numerem 15715.  Jesteśmy dla przedsiębiorstw partnerem świadczącym usługi w zakresie optymalizacji procesów rekrutacji pracowników. Realizujemy projekty w Polsce i zagranicą. Dajemy naszym kandydatom nowe możliwości rozwoju zawodowego. Oferujemy prace sezonowe i na dłuższy okres w różnych branżach gospodarki.


Piekarz przemysłowy

Miejsce pracy: Holandia/ Oldenzaal

Nr. Ref. GAST.NL.005

 

Zakres obowiązków:

  • Przygotowanie i wypiek pieczywa
  • Formowanie ręczne lub mechaniczne odpowiedniego kształtu wypieku
  • Umieszczanie uformowanego i wyrośniętego ciasta w piecu piekarskim, kontrola temperatury i czasu procesu pieczenia

Praca jest od poniedziałku do piątku, na 3 zmiany, mogą pojawiać się nadgodziny i zdarza się praca w sobotę.  Dojazd do pracy ok 20 km.

Wymagamy:

·         Min. 2 lata doświadczenia jako piekarz przemysłowy

·         Doświadczenie przy wypieku croissantów lub donutów będzie dodatkowym atutem

·         Komunikatywnej znajomości języka angielskiego

·         Prawo jazdy  kat B,

·         Zaangażowania i dokładności

·         Gotowości do pracy na zmiany

 

UWAGA! Jest to praca z żywnością więc zabronione jest noszenie biżuterii, zegarków, kolczyków, pirsingów. Zabroniony jest również makijaż i lakier do paznokci.

 

Oferujemy:

·         Zatrudnienie na warunkach pracodawcy zagranicznego

·         Stawka brutto dla osób powyżej 21 lat jest  € 13,24 / za godzinę + dodatek zmianowy 34%  ( jeśli pracuje się na zmiany) Od tego odliczane jest ubezpieczenie € 24,82/ za tydzień i za zakwaterowanie maksymalnie € 85,00 / za tydzień.  + odkładają się godziny wakacyjne do wykorzystania w czasie urlopu. Pieniądze wakacyjne ( tzw. Vakantigeld) wypłacane są na bieżąco z wypłatą.

·         Wypłaty są wypłacane  co tydzień przelewem na konto

·         Mieszkanie jest w Niemczech w miejscowości Nordhorn lub Bad Bentheim. Pokoje 2 osobowe. Na mieszkaniu jest wspólna kuchnia i wspólna łazienka. Na wyposażeniu znajdują się lodówki, pralka i dostęp do Internetu.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV z zaznaczonym nr ref. w temacie wiadomości na adres: [email protected]

 

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych kandydata. Zostałem/am poinformowany/a, o tym, że: http://www.afzgroup.eu/zgoda-na-przetwarzanie-danych-osobowych-kandydata/

 

Jeśli wyraża Pan/Pani zgodę na przetwarzanie danych osobowych wedle przedstawionych wyżej zasad, prosimy o zamieszczenie w CV poniższych zgód: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych przez AFZ Group Sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku w celu przeprowadzenia obecnego postępowania rekrutacyjnego oraz w kolejnych naborach kandydatów zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia Dyrektywy 95/46/WE. Potwierdzam, że zapoznałem się z informacją w sprawie przetwarzania danych osobowych, zamieszczoną na stronie internetowej AFZ Group sp. z o.o.”.Wysłanie CV do pracodawcy jest jednoznacze ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb rekrutacji, zgodnie z ustaw z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2002 r. nr 101, poz. 926, ze zm.)"