OBRÓBKA SKÓW WOŁOWYCH-12.93 EURO-BEZ JEZYKA-WYSOKIE TYGODNIÓWKI

DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca tymczasowa
  • Pensja: 13 EUR/h
  • Firma: Flexcraft
  • Kontakt: Aneta Knysak
  • Telefon: 573104386
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Nie wymagane

Firma zajmuje się produkcją i przetwórstwem naturalnych skór wołowych. Istnieje na Holenderskim rynku już od ponad 100 lat. Renomą firmy jest wysoka jakość wytwarzanych skór, dokładność przy produkcji i selekcja wysokogatunkowych produktów. ​​​​​Atmosfera w pracy jest bardzo przyjazna.

Zakres obowiązków

Oferujemy pracę w firmie zajmującej się obróbką skór wołowych gdzie naturalny produkt zostaje poddany preparacji, zachowując przy tym wysoką jakość.Skóry zwierzęce trafiają na różne działy produkcji zależnie od ich właściwości/koloru.

Praca polega na soleniu, wykrawaniu i analizie krowiej skóry oraz kontroli jakości. W kolejnym etapie produkt trafia na ekspedycje, gdzie pracownicy pakują skóry i układają gotowy towar na palety oraz wykonują inne prace magazynowe.

Godziny pracy

07:00 – 16:00

17:30 – 02:00

Dodatkowe informacje

Możliwa jest praca w soboty.

Wynagrodzenie

12,93 euro/h brutto

Wymagania :

-chęci do pracy,

Oferujemy :

Stabilną zatrudnienie na warunkach holenderskich

Zakwaterowanie oraz ubezpieczenie

Dojazdy do pracy

Praca na dłuższy okres czasu

Opiekę polskojęzycznych koordynatorów

Jeśli zainteresowała Cie oferta wyślij swoje cv na [email protected] lub zadzwon 48 573104386

Oferta pracy tymczasowej

Kraz 273