• Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: 850-950 EUR/h
  • Firma: 1ToDrive Sp. z o.o.
  • Kontakt: 1ToDrive
  • Telefon: +48 (32) 209 70 10
  • Język obcy: angielski
  • Doświadczenie: Minimum rok

MIEJSCE PRACY

Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Kierowca Międzynarodowy

Lubisz wyzwania w swojej pracy jako kierowca i masz pasję do samochodów?
Poszukujemy kierowców międzynarodowych z doświadczeniem w transporcie samochodowym.
Sprawdź szczegóły tej oferty pracy i aplikuj już teraz!

Baza: region Noordhorn/Groningen

Zakres obowiązków:

Jako kierowca ciężarówki będziesz przewoził samochody osobowe i dostawcze 24 wiodących marek, takich jak Mercedes, Volkswagen, Renault czy Nissan, w całej północno-zachodniej Europie, z naciskiem na kraje Beneluksu i Niemcy. Do Twoich zadań należeć będzie również załadunek samochodów, gdzie wykażesz się zarówno wiedzą techniczną jak i kreatywnością.
Będziesz częścią zespołu, w którym będziesz miał częsty kontakt z planowaniem i klientem.
Będąc w drodze, będziesz więc również twarzą firmy!

Wymagania:

  • Minimum roczne doświadczenie jako kierowca transportu samochodowego CE
  • Prawo jazdy kat. C+E, Kod 95 i karta do tachografu cyfrowego
  • Dobra znajomość języka angielskiego. Zaletą będzie  język niemiecki, francuski lub holenderski
  • Własny samochód na dojazdy do/z pracy

Oferujemy:

  • Stawka godzinowa € 15,17 brutto plus dodatki lub więcej w zależności od doświadczenia zawodowego
  • Holenderski kontrakt
  • Wynagrodzenie wypłacane tygodniowo
  • Pieniądze wakacyjne i płatny urlop (25 dni w roku)
  • Ubezpieczenie zdrowotne
  • Program Emerytalny (po 8 przepracowanych tygodniach)
  • Godziny w tygodniu: 50-55 (i więcej)
  • 1 tydzień szkolenia w miejscu pracy w Akademii Klienta (w całości płatne)
  • Praca w systemie

Wyślij swoje CV: [email protected] lub zadzwoń: +48 32 209 7010