DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: nie podano
  • Firma: Orange Jobs B.V.
  • Kontakt: J M Langerak
  • Telefon: 0031294287027
  • Język obcy: angielski
  • Doświadczenie: Minimum rok

MIEJSCE PRACY

Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Spawacz MAG

Posiadasz doświadczenie jako w spawaniu aluminium w metodzie MIG/MAG? Szukasz stabilnej i prostej pracy na długo? Zapraszamy!

Aplikuj teraz na to ogłoszenie na naszej stronie www.orangejobs.nl lub wyślij swoje cv na adres [email protected]

Po więcej informacji zadzwoń 0031 - 294287027 lub 0048 - 717166237

Międzynarodowa firma projektująca i produkująca wszelkiego rodzaju reklamy korporacyjne (reklamy wewnętrzne i zewnętrzne, elewacyjne, bilbordy, flagi, banery i druki cyfrowe 3D) poszukuje spawacza MIG/MAG aluminium. Praca w pełnym wymiarze godzin od poniedziałku do piatku w godzinach 7:00 – 16:00 z możliwością extra płatnych nadgodzin. Nowoczesne środowisko produkcyjne z zachowanymi najwyższymi środkami bezpieczeństwa.

Obowiązki:

  • ustawianie parametrów spawania na ręcznych urządzeniach spawalniczych w zależności od rodzaju i grubości materiału
  • spawanie aluminiowych blach /obręczy reklam

Wymagania:

  • doświadczenie w spawaniu aluminium w metodzie MIG/MAG
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego lub holenderskiego
  • zaangażowanie w obowiązki
  • prawo jazdy i własny transport

Oferujemy:

  • wynagrodzenie €12,50 NETTo za godzinę
  • przy 40 godzinach (normalnych) wynagrodzenie netto +/- 500 - 550€ (po odliczeniu kosztów zakwaterowania, ubezpieczenia, podatków itd.)
  • stała stabilna praca, 40 godzin tygodniowo + możliwość extra płatnych nadgodzin
  • cotygodniowe wypłaty
  • możliwość rozwoju i kontraktu bezpośredniego w firmie
  • zakwaterowanie w domach wolnostojących lub szeregowcach o dobrym standardzie
  • maksymalne 6 osób w domku
  • pokoje jedno i dwuosobowe
  • szybki internet w domkach
  • darmowy dojazd autem służbowym lub zwrot kosztów dojazdu z miejsca zakwaterowania do pracy 0,19€/km do max. 8€ dziennie
  • ubezpieczenie (25,90€ tygodniowo)
  • pomoc polskiego koordynatora (sofi numer, bank, lekarz itp.)
  • możliwość kursów podnoszących kwalifikacje zawodowe
  • częściowy lub całkowity zwrot kosztów transportu z Polski na podstawie przedstawionych paragonów w postaci regulacji podatkowej
  • 25 dni płatnego urlopu w ciągu roku

O nas:

OrangeJobs jest holenderską agencją pracy działającą z powodzeniem na rynku holenderskim od ponad 13 lat. Oferujemy fachowcom z Europy środkowej i wschodniej stabilną pracę na pełny etat w w sprawdzonych firmach. Pracując dla nas otrzymujesz dobre zakwaterowanie, wypłatę w formie tygodniówek na czas, ubezpieczenie oraz pomoc koordynatora przy załatwianiu formalności związanych z przyjazdem do Holandii. Od innych biur wyróżnia nas posiadanie wszelkich certyfikatów dających pracownikowi gwarancję, że trafił do właściwego miejsca. Specjalizujemy się w sektorach: metal, logistyka, budownictwo i produkcja.

To ogłoszenie nie spełniło Twoich oczekiwań, ale chciałbyś znaleźć podjąć dobrą pracę na terenie holandii? Wejdź na stronę www.orangejobs.nl i pozostaw swoje CV. Skontaktujemy się jeśli znajdziemy dla Ciebie idealną ofertę!