DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca z zakwaterowaniem
  • Pensja: nie podano
  • Firma: Diana Kwiatkowska
  • Kontakt: Diana Kwiatkowska
  • Telefon: +48 505 832 229
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Nie wymagane

Poszukujemy wielozadaniowych pracowników produkcyjnych, dla największej plantacji storczyków na świecie. Nasz klient to globalny dostawca orchidei, który uprawia 13 milionów sadzonek rocznie. W styczniu 2015 roku firma otrzymała tytuł Przedsiębiorcy roku w kategorii wielkiego biznesu w regionie Mid-Holland.

Jeśli chcesz rozpocząć przygodę z kwiatami i roślinami aplikuj teraz.

Jako pracownik produkcyjny będziesz pracował w hali produkcyjnej (NIE JEST TO PRACA NA SZKLARNI), na której panuje normalna temperatura pokojowa.

Do głównych obowiązków należą:

  • przygotowanie roślin do wysyłki i sprzedaży (sortowanie roślin według wielkości, koloru lub rodzaju, umieszczanie naklejek, etykietowanie doniczek, pakowanie roślin do plastikowych worków, umieszczanie roślin w ceramicznych doniczkach)
  • kontrola jakości
  • usztywnianie pędów roślin za pomocą patyczków i plastikowych klipsów
  • sadzenie storczyków za pomocą maszyny

Opis stanowiska:

  • praca na linii produkcyjnej
  • praca od poniedziałku do piątku w systemie 1-zmianowym
  • normalna temperatura w hali produkcyjnej (21-22 stopni)
  • nie jest to praca sezonowa - praca ze storczykami trwa przez cały rok

Co oferujemy:

  • stawka godzinowa brutto: 10,05€ BEZ WIEKÓWKI
  • wypłaty w systemie tygodniowym
  • od czasu do czasu sobotnie 6-godzinne zmiany (dodatek 135%)
  • legalne zatrudnienie na podstawie holenderskiej umowy (możliwość przedłużenia współpracy na fazie B)
  • pomoc koordynatora podczas całego okresu zatrudnienia
  • pełne szkolenie, przygotowanie do pracy
  • zakwaterowanie i transport do pracy
  • holenderskie ubezpieczenie
  • zwrot kosztów podróży do i z pracy (w przypadku prywatnego zakwaterowania)
  • kawa / herbata / zupa w kantynie podczas przerw

Zapraszamy do aplikowania, jeżeli:

  • masz ukończone 18 lat
  • jesteś gotowy i zmotywowany do pracy
  • jesteś gotowy do pracy w systemie 1-zmianowym od poniedziałku do piątku i czasem w soboty
  • masz pozytywne nastawienie i rękę do roślin