• Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: nie podano
  • Firma: Euroservices Polska sp. z o.o.
  • Kontakt: Aurelia
  • Telefon: 0048 664 460 061
  • Język obcy: angielski
  • Doświadczenie: Minimum rok

Agencja Pośrednictwa Pracy Euroservices Polska sp. zo.o. nr. cert. 1069, od wielu lat kieruje pracowników wielu branż i zawodów do pracy w kraju i za granicą.

Aktualnie oferujemy pracę na stanowisku:

PRACOWNIKA DO REPERACJI PALET

Pracownik do reperacji palet

Obowiązki

- ręczna naprawa różnego rodzaju palet przy użyciu elektronarzędzi.

Wymagania

- doświadczenie przy produkcji oraz reperacji palet
- komunikatywna znajomość języka angielskiego
- prawo jazdy kat. B

Oferujemy

- umowę o pracę na holenderskich warunkach
- tygodniowe wypłaty wynagrodzenia na konto walutowe
- zakwaterowanie
- dojazd do pracy firmowym transport

Jeśli chcesz rozpocząć kontynuować karierę w Holandii skontaktuj się z nami:
Prosimy o dołączenie klauzuli:

„Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych przez EUROSERVICES POLSKA Sp. z o.o. (ul. Opolska 54, 49-100 Niemodlin, oddział Radom 26-600, przy ul. 25-go Czerwca 26/32), w celu realizacji procesu rekrutacji”.

Administratorem danych osobowych przetwarzanych w celach rekrutacyjnych jest EURSERVICES POLSKA Sp. z o.o. (ul. Opolska 54, 49-100 Niemodlin, oddział w Radomiu 26-600, przy ul. 25-go Czerwca 26/32). Dane nie będą udostępniane odbiorcom danych w rozumieniu art. 7 pkt 6 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych i  ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne.