Intraservis
Julia Maksimova
dodano 4 miesiące temu

Pracownicy szkółki z kwiatami i sadzonkami

Meijel Holandia
2500-3500  EUR / m-c
Wyświetleń: 616Aplikacji: 0
Znajomość jezyka:
angielski
Typ oferty:
Praca tymczasowa
Doświadczenie:

Duża holenderska szkółka zajmująca się uprawą kwiatów i sadzonek zaprasza pracowników do pracy w szklarni w Holandii.

Zakres obowiązków:

  • praca w szklarni przy kwiatach i roślinach;
  • przygotowanie zamówień według listy i ich wysyłka;
  • inne prace pielęgnacyjne.

Wymagania:

  • znajomość języka angielskiego, niemieckiego lub holenderskiego;
  • chęci do pracy.

Harmonogram:

Praca na 1 zmianę, od poniedziałku do piątku.

Wynagrodzenie:

Stawka godzinowa 15,82 brutto. Wynagrodzenie za nadgodziny: powyżej 38 godzin/tydz. - według stawki 108,25%.

Miesięcznie 2531 - 3480 brutto.

Umowa podpisywana jest w Polsce - jest to umowa w formie delegacji zagranicznej A1.

Dzięki polskiej umowie:

  • odkładasz środki na emeryturę w Polsce
  • zachowujesz ciągłość ubezpieczenia
  • nie tracisz prawa do dodatków socjalnych i zasiłku dla bezrobotnych

Zapewnione zakwaterowanie. Koszt - 450 miesięcznie.

Dodatkowe informacje:

  • dojazd do miejsca pracy rowerem (3-4 km);
  • konieczne jest posiadanie własnego obuwia roboczego z metalowymi noskami.
Regulamin portalu Jober.pl

Intraservis

Szczecin, Polska
+48696971368
Osoba Kontaktowa