DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca tymczasowa
  • Pensja: nie podano
  • Firma: PRAN Sp. z o.o.
  • Kontakt: Daria Grzywna
  • Telefon: 32/63 040 29
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Nie wymagane

MIEJSCE PRACY

Agencja PRAN nr cert.1223.

Dla naszego klienta na terenie Holandii szukamy osób do pracy w firmie zajmującą się produkcją doniczek.

Miejsce pracy: Leusden

Rozpoczęcie: OD ZARAZ

Wymagania:

- zdrowie fizyczne,

- gotowość do podjęcia pracy przed Świętami Bożego Narodzenia.

Obowiązki:

- zbieranie produktów z linii produkcyjnej

- ustawianie produktów na paletach

- foliowanie i zaklejanie produktów na paletach

- transportowanie palet do działu ekspedycji

Oferujemy:

- stawkę 11.35€ brutto za godzinę,

- pracę zmianową,

- możliwość pracy w weekendy,

- zakwaterowanie i ubezpieczenie (odpłatne),

- minimum 144 h miesięcznie

- miesięczne zarobki w graniach 1200-1700 euro netto

Osoby zainteresowane ofertą są proszone o przesyłanie  CV na [email protected] z dopiskiem DONICZKA w tytule maila.

Prosimy o dołączenie do CV następującej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przesłanym CV dla potrzeb niezbędnych w procesie

rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie danych Osobowych (Dz.U.Nr. 133 poz.883)

Na podstawie art. 7 ust. 1 RODO oświadczam, że wyrażam

zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu przeprowadzenia procedury

rekrutacji. Ponadto, wyrażam zgodę na wykorzystanie mojego CV w przyszłych

procesach rekrutacyjnych organizowanych przez firmę PRAN  sp. z o.o.

Powyższa zgoda została wyrażona dobrowolnie, zgodnie z art. 4 pkt 11 RODO