DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca z zakwaterowaniem
  • Pensja: nie podano
  • Firma: Wiatrak-Jobs
  • Kontakt: Marta
  • Telefon: 796901049
  • Język obcy: angielski
  • Doświadczenie: Nie wymagane

MIEJSCE PRACY

Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Pokojówka

Aktualnie dla Naszego klienta w Niderlandach prowadzimy rekrutację kandydatów do pracy na stanowisko: Pokojówka / Pokojowy w Hotelu.

OPIS STANOWISKA

Praca polega na sprzątaniu i przygotowywaniu pokoi dla gości hotelowych, utrzymywanie czystości na korytażach oraz zewnątrz **** gwiazdkowego hotelu.

WYMAGANIA

  • Prawo jazdy kat. B
  • Własny transport do pracy (gwarantowany zwrot kosztów dojazdu) lub dojazd odpłatny 2.18 e dziennie/osoba
  • Dyspozycyjność na dłuższy okres czasu

  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym A2/B1

  • CV (jako załącznik w formularzu aplikacyjnym lub na e-mail: [email protected])

OFERUJEMY

  • Ubezpieczenie NL ( koszt odliczany z wynagrodzenia)

  • Zakwaterowanie 9 koszt odliczany z wynagrodzenia )
  • Serwis (opieka polskich rezydentów)

  • Dojazd do pracy autem służbowym

  • Wypłaty w systemie 4 tygodniowym ( możwilośc otrzymania zaliczki co tydzień )

  • Płacę 10,48 eur brutto /h  ( po przepracowaniu 6 tygodni stawka 11,24 eur brutto/h )

  • Pracę w systemie 1-zmianowym od poniedziałku do niedzieli w godzinach od 9.00 do 16.00 ( 2 dni wolne w tygodniu)

  • Legalne zatrudnienie na warunkach holenderskich na dłuższy okres czasu

KONTAKT
Biuro Piła
ul.Okrzei 19/1
64-920 Piła
tel +48 663 112 789
tel  +48 796 901 049
Wiatrak-Jobs (KRAZ 14959)
Oferta pracy tymczasowej.