DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca z zakwaterowaniem
  • Pensja: nie podano
  • Firma: Werckpost
  • Kontakt: Krzysztof Pilat
  • Telefon: +48609736001
  • Język obcy: angielski
  • Doświadczenie: Nie wymagane

MIEJSCE PRACY

Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Pracownik produkcji
Firma Werckpost obecnie poszukuje pracownika na stanowisko:

PRACOWNIK PRODUKCJI

przygotowywanie żywności

Miejsce pracy: Lelystad, Holandia

OPIS STANOWISKA:

Firma, w której będziesz pracować jest wiodącym producentem żywności dla linii lotniczych, szpitali oraz domów opieki. Kompletowanie zamówień, przygotowywanie produktów, kontrola jakości oraz pakowanie to tylko niektóre z etapów produkcji, w których weźmiesz udział. Postaw na pracę, w której wraz z zespołem będziesz szykować posiłki dla tysięcy ludzi.

WYMAGANIA:

  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • doświadczenie w pracy na produkcji
  • chęć podjęcia długoterminowej współpracy (mile widziane)
  • prawo jazdy kat. B (mile widziane)

OFERUJEMY:

  • pracę na długi okres czasu
  • stawkę €9,44/h na start (€11,49/h po przepracowaniu określonej liczby godzin)
  • dodatki zmianowe €2,70/h (łącznie €12,14/h) po godzinie 18:00 oraz €8,10/h (łącznie €17,54/h) za pracę w niedzielę
  • możliwość pracy w godzinach nadliczbowych
  • dodatki urlopowy 8% oraz wakacyjny 10,39% dochodów brutto
  • przejrzyste cotygodniowe zestawienie przepracowanych godzin
  • odpłatne zakwaterowanie (€85/tydzień)
  • dodatek do paliwa powyżej 10km
  • kompleksową opiekę polskich koordynatorów

Werckpost to młoda i szybko rozwijająca się agencja pracy. Założona w 2015 r. przez trzech członków rodziny Post, wśród których jest były rybak i kapitan statku Geert Post. Osiągnąwszy sukces w przemyśle przetwórstwa rybnego, firma zajmuje się również innymi obszarami, takimi jak transport i logistyka, prace techniczne i budowlane. Wiedzę i doświadczenie zdobyte w przemyśle przetwórstwa rybnego z łatwością przenosimy do innych środowisk produkcyjnych, takich jak drób, mięso i warzywa.

Agencja zatrudnienia Nr 21830

Prosimy o załączenie klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)”