DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca tymczasowa
  • Pensja: 14 EUR/h
  • Firma: Flexcraft
  • Kontakt: Aneta Knysak
  • Telefon: +48 573104386
  • Język obcy: angielski
  • Doświadczenie: Nie wymagane

MIEJSCE PRACY

Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Monter
Firma .Flexcraft.. obecnie poszukuje pracownika na stanowisko:

Montaż rowerów i komponentów rowerowych

Miejsce pracy: Lelystad

Marka Giant to światowy lider na rynku wysokiej jakości rowerów, komponentów i akcesoriów. Stanowi część Giant Group, która powstała w 1972 roku, i utożsamia staranne wykonanie, nowoczesną technologię oraz innowacyjny design.

Dla naszego klienta zajmującego się produkcja roerow i akcesoriów rowerowych poszukujemy pracowników produkcji.

WYMAGANIA:

  • - angielski komuniaktywny
  • chęć związania się na minimum 3 miesiące
  • zdolności manualne i techniczne

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Praca polega na składaniu rowerów marki Giant dziecięcych, górskich, trekkingowych oraz elektrycznych

    (każda osoba zajmuje się 1 elementem na linii montażowej). Pakowanie i zabezpieczenie skręconych wcześniej rowerów do wysyłki i kontrola jakości

    Zmiany :

    6-14.30

    15-23

    Stawka : 13.73 euro brutto + dodatki

OFERUJEMY:

  • - zakwaterowania w pokojach 2 osobowych

  •  kontrakt holenderski

  •  dodatki zmianowe, wakacyjne

  •  ubezpieczenie

  •  opieke koordyantora

  • regularne wypłaty tygodniowe

Jeśli zainteresowała Cię ta oferta wyslij swoje cv  lub zadzwon 48 573104386

Oferta pracy tymczasowej

KRAZ 273