DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: 520 EUR/tydzień
  • Firma: Pran Sp. z o.o.
  • Kontakt: Aleksandra Zawadzka
  • Telefon: 326304042
  • Język obcy: angielski
  • Doświadczenie: Minimum 2 lata

MIEJSCE PRACY

PRAN 1223.

Dla naszego holenderskiego klienta, poszukujemy osób na stanowisko:

Frezer CNC (Fanuc)

Obowiązki:
-obsługa i ustawianie frezarek CNC ze sterowaniem Fanuc
-korekty w programach
-praca z krótkimi seriami
-wymiana narzędzi
-pomiar wykonywanych detali

Oferujemy:
-wynagrodzenie- ok. 520 euro net/40h - po odliczeniu zakwaterowania i ubezpieczenia- w zależności od doświadczenia
-możliwość pracy w nadgodzinach
-cotygodniowe wypłaty
-pojedyncze pokoje
-pracę na długo

Wymagania:
-doświadczenie jako frezer CNC
-doświadczenie z oprogramowaniem Fanuc
-dobra znajomość j. angielskiego
-prawo jazdy i mile widziany własny samochód

Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie CV na adres: [email protected] z dopiskiem Frezer CNC - Fanuc

Prosimy, aby w nadsyłanych CV zamieścić poniższą klauzulę:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).

Na podstawie art. 7 ust. 1 RODO oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu przeprowadzenia procedury rekrutacji. Ponadto, wyrażam zgodę na wykorzystanie mojego CV w przyszłych procesach rekrutacyjnych organizowanych przez firmę PRAN sp. z o.o.