• Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: nie podano
  • Firma: Derksen Polska Sp. z o.o.
  • Kontakt: Żanet Bozowska
  • Telefon: +48 575 100 025
  • Język obcy: angielski
  • Doświadczenie: Minimum rok

MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: Houten (okolice Utrechtu), Nootdorp (Haga)
  • Państwo: Holandia

Agencja Zatrudnienia Derksen Polska (numer certyfikatu 4042), poszukuje dla swojego Klienta osób do pracy na stanowisko:

Pracownik zmywaka – praca w hotelu 4****

-praca od zaraz

Miejsce pracy : Houten (okolice Utrechtu), Nootdorp (Haga)

Wymagania:
-znajomość języka angielskiego w stopniu podstawowym
-prawo jazdy kat. B- mile widziane

Obowiązki:
-obsługa zmywarek przemysłowych
- praca przy zmywaku w hotelu 4****

Oferujemy:
-pewne wynagrodzenie w okolicach (9.50za h pracy)
- dużo godziny pracy (minimum 40h pracy w tygodniu lub więcej)
-kontrakt holenderski
-opiekę polskiego koordynatora
-pracę długoterminową

Osoby zainteresowane proszę o przesyłanie cv na adres:  [email protected] oraz o kontakt telefoniczny pod numerem +48 575 100 025