TOKARZ / FREZER CNC – HOLANDIA (17€-19€/H)

DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: nie podano
  • Firma: ABC Work
  • Kontakt: ABC Work
  • Telefon: +48 570 221 444
  • Język obcy: angielski
  • Doświadczenie: Powyżej 4 lat

MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: Holandia
  • Państwo: Holandia

ABC Work (licencja nr 12912) – Aktualnie dla naszych holenderskich partnerów poszukujemy osób do pracy na stanowisku Tokarz / Frezer CNC

Poszukujemy osób z całej Polski.

Szukasz pracy w innym zawodzie? Twoi znajomi szukają pracy za granicą?

Wyślij CV a z pewnością znajdziemy dla Ciebie ofertę.

Tokarz / Frezer CNC

Miejsce pracy: Holandia

Oferujemy:

- atrakcyjne wynagrodzenie 17€-19€ netto/h

- zatrudnienie na holenderskich warunkach

- zorganizowane zakwaterowanie w pokojach 1-osobowych

- wynagrodzenie wypłacane tygodniowo

- dodatek wakacyjny (vakantiegeld) w wysokości 8% miesięcznego wynagrodzenia brutto

- możliwość skorzystania z firmowego zakwaterowania

- zorganizowane dojazdy do pracy

- ubezpieczenie zdrowotne

- opiekę polskiego koordynatora

- pomoc w załatwianiu formalności związanych z wyjazdem

- indywidualnie ustalany termin wyjazdu

- premia za polecenie kandydata do pracy

Zakres obowiązków:

- ustawianie / programowanie Mazak Integrex z Mazatrolem

- praca przy produkcji pomp przemysłowych i uszczelnień mechanicznych

Wymagania:

- doświadczenie w obsłudze maszyn (min. 5 lat)

- gotowość do pracy na 3 zmiany

- komunikatywna znajomość języka angielskiego

- odpowiedzialność, dokładność

- motywacja do pracy

Prosimy o wysłanie CV na adres: [email protected]

Więcej aktualnych ofert pracy www.abcwork.eu

W razie pytań prosimy o kontakt telefoniczny: +48 570 221 444

Prosimy o załączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zamieszczonych w niniejszym formularzu oraz dołączonych dokumentach przez ABC Work Sp. z o.o. Sp. K., ul. Terebelska 67a, 21-500 Biała Podlaska, KRS:0000573024 w celu związanym z udziałem mojej osoby w niniejszym w procesie rekrutacyjnym.”