OPERATOR PRASY KRAWĘDZIOWEJ SAFAN/DARLEY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: 480 EUR/tydzień
  • Firma: Covebo Work Office Sp.z.o.o.
  • Kontakt: Izabela Majewska
  • Telefon: 600939725
  • Język obcy: angielski
  • Doświadczenie: Minimum 2 lata

MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: Holandia
  • Państwo: Holandia

Agencja Zatrudnienia Covebo dla swojego holenderskiego klienta poszukuje osoby do pracy na stanowisku operatora prasy krawędziowej.

Opis stanowiska:

•ustawienie pras krawędziowych

•programowanie na podstawie rysunku technicznego

•utrzymanie maszyn w dobrym stanie

•rozwiązywanie problemów

•raportowanie błędów

Wymagania:

•doświadczenie jako operator prasy krawędziowej

•doświadczenie w obsłudze i programowaniu pras Safan lub Amada

•umiejętność czytania rysunku technicznego

•komunikatywna znajomość j. angielskiego

•dyspozycyjność i samodzielność

Oferujemy:

•480 euro netto na tydzień

•legalną pracę na terenie Holandii

•zakwaterowanie- 1 osobowe pokoje gratis

•ubezpieczenie- gratis

•pomoc polskich koordynatorów na miejscu

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie cv na adres [email protected] z dopiskiem „prasy krawędziowe Safan/Amada”