• Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: 14-16 EUR/h
  • Firma: Brasco Majchrzyk, Kot Sp. Jawna
  • Kontakt: Tomasz Majchrzyk
  • Telefon: 326700280
  • Język obcy: angielski
  • Doświadczenie: Minimum 3 lata

Agencja pośrednictwa pracy Brasco poszukuje dla swojego klienta –  mającego siedzibę w Holandii kandydatów na stanowisko:

Telemonter / Monter światłowodów FTTH

Ilość wakatów: 20
Miejsce pracy: Holandia
Nr referencyjny: MS-NL/1219/JB

Oferujemy:

  • stałą, stabilną pracę na ciekawych projektach;
  • wynagrodzenie netto: 14.00 - 16.00 EUR/h
  • zakwaterowanie dostarczone przez pracodawcę i opłacone przez niego;

Obowiązki:

  • praca w grubach 4-5 osobowych;
  • kopanie rowów (1 osoba pracuje przy obsłudze minikoparki), umieszczanie światłowodów w osłonach i kładzenie w wykopach;

Wymagania:

  • co najmniej 2 lata doświadczenia monter światłowodów;
  • doświadczenie w kopaniu i układaniu mikro kanałów i normalnych kanałów w chodnikach i na drogach;
  • mile widziana komunikatywna znajomość języka angielskiego;
  • mile widziana obsługa mini koparki;

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie szczegółowego CV na adres: [email protected]

W tytule maila prosimy wpisać nr referencyjny: MS-NL/1219/JB

Brasco Majchrzyk, Kot Sp. Jawna
ul. Zaparkowa 1, 42-400 Zawiercie
Tel: 32 6700280
www.brascorecruitment.pl
Nr. certyfikatu: 6577