OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO PRZEDNIEGO. STAWKA: 10,93€

DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca tymczasowa
  • Pensja: 10 EUR/h
  • Firma: Axell Holandia
  • Kontakt: Axell Holandia
  • Telefon: 0048 694 450 000
  • Język obcy: angielski
  • Doświadczenie: Minimum rok

MIEJSCE PRACY

Operator wózka widłowego przedniego. Stawka: 10,93€ 

AXELL EMPLOYMENT


Dla jednego z naszych klientów w miejscowości Hoek  zajmującego się produkcją granulatów poszukujemy operatora wózka widłowego przedniego.Jesteś idealnym kandydatem jeśli:

- Posiadasz doświadczenie  w  pracy na wózku widłowym

- Masz doświadczenie w logistyce

- Znasz j.angielski w stopniu komunikatywnym 

- Posiadasz prawo jazdy kat. B


Dla osób nie posiadających uprawnień na wózki widłowe istnieje możliwość wzięcia udziału w darmowym kursie w celu nabycia holenderskich certyfikatów.


Twoimi zadaniami będzie:


- Załadunek i rozładunek kontenerów i samochodów ciężarowych przy użyciu wózka czołowego

- Pakowanie i przewóz suchych/ziarnistych produktów, ich zawiązywanie, owijanie folią, naklejanie etykiet, kontrola wizualna

- Transport wewnątrz zakładowy tzw big bagów napełnionych granulatemMy Oferujemy:

Stawka : €10,93brutto/h
Praca na 2 zmiany
- Legalne zatrudnienie przez holenderską agencję pracy
- Dodatki eksterytorialne
- Możliwość długotrwałej współpracy
- Darmowy transport do pracy
- Opiekę polskich koordynatorów
- Tygodniowy system wynagrodzeń
- Pomoc w organizacji przejazdu do Holandii
- Pomoc w uzyskaniu niezbędnych dokumentów wymaganych do podjęcia pracy w Holandii
- Możliwość zdobycia holenderskich uprawnień i certyfikatów
- Odpłatne zakwaterowanie i ubezpieczenie

Osoby zainteresowane zapraszamy do aplikowania!

Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest Axell Holandia sp.z.o.o z siedzibą w Skierniewicach przy ul. Rybickiego 41. Pani/Pana dane będą przetwarzane w celu przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego, oraz mogą być wykorzystane dla potrzeb marketingu produktów i usług własnych administratora. Podanie danych jest dobrowolne i przysługuje Pani/Panu prawo wglądu do danych oraz ich poprawiania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, jak również prawo sprzeciwu  oraz prawo do przenoszenia danych. Przysługuje także Pani/Panu prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Szczegółowe informacje dostępne są w Polityce Prywatności na  https://axell-employment.com/pl/.

O ile Pani/Pan wyrazi odrębną zgodę, dane mogą być udostępnione do podmiotów z Grupy Axell Employment i przetwarzane dla procesów rekrutacyjnych i celów marketingowych także w przyszłości. Prosimy o dołączenie do CV poniższej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na udostępnienie i dalsze przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w CV, podmiotom należącym do grupy Axell Employment (Axell Holandia Sp. z o.o., Axell Polska 2004 Sp. z o.o. oraz Axell Polska 2012 Sp. z o.o. z siedzibą w Skierniewicach, przy ul. Rybickiego 41 oraz Axell VOF z siedzibą w Tilburgu, przy ul. Jan Asselbergsweg 70) oraz potencjalnym pracodawcom, w celach realizacji procesu rekrutacyjnego oraz przyszłych procesów rekrutacyjnych zgodnie z Ustawą z dnia 10 V 2018 r. o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. z 2018r., poz. 1000) oraz Ogólnym Rozporządzeniem o Ochronie Danych Osobowych z dnia 27.VI. 2016 r.”

Axell Holandia sp.z.o.o to jedna ze spółek działających w ramach marki Axell Employment. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w zakresie zarządzania zasobami ludzkimi w agencjach pośrednictwa pracy w Polsce, Holandii i na Węgrzech. Jesteśmy zarejestrowani w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 4106

 

Wysłanie CV do pracodawcy jest jednoznacze ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb rekrutacji, zgodnie z ustaw z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2002 r. nr 101, poz. 926, ze zm.)"