dodano 28 dni temu

EURES: RACOWNIK DO ZBIORU WARZYW

Hertogenbosch Holandia
15.8  EUR / h
Wyświetleń: 152Aplikacji: 0
Znajomość jezyka:
angielski
Typ oferty:
Praca tymczasowa
Doświadczenie:

 Firma zajmująca się uprawą głównie azjatyckich warzyw i owoców na rynek międzynarodowy. Pracodawca zrzeszony w organziacji LTO.

Zakres obowiązków:

Praca przy zbiorach różnych warzyw – sałata (praca na kolanach na polu), cykoria, seler, kapusta chińska Pak Choi (praca w szklarni na kolanach).

6 dni w tygodniu – w sobotę – pół dnia (w zależności od warunków pogodowych), niedziela wolna od pracy. W czasie upałów rozpoczęcie pracy wcześnie rano i zakończenie - wczesnym popołudniem.

Data rozpoczęcia - do ustalenia z pracodawcą

Pracodawca oferuje zakwaterowanie w umeblowanym i wyposażonym domu (pokoje 2-osobowe), wspólna kuchnia i łazienka - koszt ponosi pracownik - 92,50 Euro tygodniowo ( łącznie z kosztami gazu, wody, elektryczności, Internetu). Dostępne: pralka, suszarka, zamrażarka, lodówka, telewizja.

Koszt ubezpieczenia ponosi pracownik – 30,94 Euro tygodniowo. Pracodawca organizuje bezpłatny transport z miejsca zakwaterowania do miejsca pracy, zapewnia odzież roboczą.

Mile widziane jest doświadczenie w pracy w gospodarstwie rolnym (zwłaszcza przy zbiorach warzyw), ogrodnictwie lub sadownictwie. Umiejętność pracy w grupie, pozytywne nastawienie i wysoka motywacja do pracy, uczciwość. Gotowość do szybkiego uczenia się i ciężkiej pracy na zewnątrz oraz w nieregularnych godzinach pracy. Dobry stan zdrowia, dobra kondycja fizyczna.

Regulamin portalu Jober.pl
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej i przyszłych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

CEiPM w Suwałkach

875665157
Osoba Kontaktowa
pośrednik pracy