PRACA NA PRODUKCJI Z DUŻĄ ILOŚCIĄ GODZIN!!! OD ZARAZ !!!

DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca tymczasowa
  • Pensja: nie podano
  • Firma: Flexcraft
  • Kontakt: Aneta Knysak
  • Telefon: 573104386
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Nie wymagane

Szukasz stabilnej, dobrej pracy ? Z pewnymi godzinami ? Aplikuj już dziś ! Przy tej ofercie jest możliwość robienia nadgodzin !!!

Prześlij do nas swoje cv - zaproponujemy Ci pracę w Holandii. Nasza firma to lata doświadczeń. Na polskim rynku działamy już ponad 14 lat! Możesz nam zaufać !

Oferujemy:

- możliwość przejazdu kredytowanego !!!

- pomoc w zorganizowaniu wszelkich formalności związanych z podjęciem zatrudnienia
- zakwaterowanie najczęściej w pokojach dwuosobowych, wifi, mieszkania zgodne z normą SNF
- dojazdy do pracy (rower lub samochód firmowy)
- organizujemy przejazd do Holandii
- wynagrodzenie zgodne z przepisami prawa holenderskiego (dodatki za pracę zmianową, w nadgodzinach, dni wolne itp.)
atrakcyjne stawki godzinowe
- dodatek urlopowy, wakacyjne (wypłacane zgodnie z CAO)
- bezpłatne doradztwo w zakresie rozliczeń podatkowych (zarówno w polskim jaki w zagranicznym urzędzie skarbowym)
- umowa o pracę tymczasową na długi okres czasu (minimum 3 miesiące).

Opis stanowiska pracy:
- zajmują się obróbką mięsa wieprzowego: wykrajaniu, usuwaniu kości, tłuszczy, wykrawania polędwiczek, schabu, oddzielanie skóry od mięsa.

Wymagania :
- mile widziane prawo jazdy kat.B
- zaangażowanie w wykonywane obowiązki
- mile widziana znajomość języka angielskiego

Nie interesuje Cię ta oferta ? Zaproponujemy Ci coś innego. Dysponujemy różnymi ofertami pracy np. w ogrodnictwie, na produkcji, w magazynach, rafineriach i wiele innych.