• Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: 580 EUR/tydzień
  • Firma: Pran Sp. z o.o.
  • Kontakt: Aleksandra Zawadzka
  • Telefon: 326304042
  • Język obcy: angielski
  • Doświadczenie: Minimum 2 lata

MIEJSCE PRACY

Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Monter
PRAN nr 1223.
Dla naszego holenderskiego klienta, szukamy osób na stanowisko:

Pracownik montażu - branża lotnicza

Nasz klient działa w branży aerospace, konkretnie zajmuje się produkcją/naprawą/montażem podwozi dla śmigłowców, helikopterów i myśliwców.

Jako pracownik montażu składasz produkt końcowy (lub półprodukt) z różnych komponentów.
Praca może być bardzo zróżnicowana w zależności od rodzaju produktu, który ma być zmontowany lub projektu, w który jesteś zaangażowany.
Nie tylko wytwarzasz produkt końcowy lub półprodukt, ale także kontrolujesz jego jakość.

Obowiązki:
• Zapoznanie się z instrukcjami pracy.
• Sprawdzanie dostarczonych części do montażu.
• Montowanie półproduktów i/lub produktów końcowych.
• Kontrola i testowanie półproduktów i/lub produktów gotowych.
• Korygowanie wszelkich odchyleń.
• Ocenianie i raportowanie jakości produktów.
• Przygotowywanie produktów końcowych do wysyłki.
• Utrzymywanie porządku na stanowisku pracy.

Wymagania:
• Doświadczenie w pracach montażowych w przemyśle lotniczym / kosmicznym.
• Dobra znajomość języka angielskiego.
• Prawo jazdy i mile widziany własny samochód.
• Umiejętność pracy w grupie, jak i samodzielnej.
• Inicjatywa, chęć rozwoju.

Oferujemy:
• Wynagrodzenie- 580 euro netto/40h - po odliczeniu zakwaterowania i ubezpieczenia.
• Cotygodniowe wypłaty.
• Zakwaterowanie w jednoosobowych pokojach.
• Pracę w nowoczesnej i ciągle rozwijającej się firmie- światowego lidera w branży.
• Opiekę koordynatorów.
• Darmowy samochód służbowy i dodatki do benzyny.

Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie CV (najlepiej w języku angielskim), na adres [email protected], z dopiskiem "Monter - aerospace".

Prosimy, aby w nadsyłanych CV zamieścić poniższą klauzulę:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).
Na podstawie art. 7 ust. 1 RODO oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu przeprowadzenia procedury rekrutacji. Ponadto, wyrażam zgodę na wykorzystanie mojego CV w przyszłych procesach rekrutacyjnych organizowanych przez firmę PRAN sp. z o.o.