AB Midden Nederland
dodano 5 dni temu

Operator Żurawia

Hellouw Holandia
18  EUR / h
Wyświetleń: 27Aplikacji: 0
Znajomość jezyka:
angielski
Typ oferty:
Praca stała
Doświadczenie:
Minimum rok

Hellouw, Holandia

Opis stanowiska:

Dla naszego klienta, firmy rodzinnej z trzeciego pokolenia, specjalizującej się w projektach hydrotechnicznych, poszukujemy operatora żurawia. Firma zatrudnia ponad 100 pracowników i posiada 35 dźwigów, w tym mobilne, gąsienicowe, pływające i bagienne.

Zakres obowiązków:

  • Obsługa żurawi i innych specjalistycznych maszyn
  • Realizacja projektów na terenach przyrodniczych i nadbrzeżnych
  • Praca w trudnych warunkach terenowych na lądzie i wodzie
  • Utrzymanie i konserwacja maszyn
  • Praca zespołowa nad projektami w obrębie Niderlandów

Wymagania:

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego lub holenderskiego
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Uprawnienia do obsługi żurawia
  • Prawo jazdy kat. B
  • Elastyczność i umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie: 18,50 € za godzinę
  • 40 godzin tygodniowo, godziny pracy: 7:00 - 16:00
  • Bezpłatny transport do pracy (samochodem, rowerem lub rowerem elektrycznym w zależności od odległości)
  • Cotygodniowe wypłaty
  • Zakwaterowanie firmowe zgodne z certyfikatem SNF, koszt 119 € tygodniowo (pokoje dwuosobowe)
  • Ubezpieczenie zdrowotne 36,85 € tygodniowo
  • Możliwość rozwoju zawodowego (kursy na suwnice, wózki widłowe itp.)
  • Odzież i obuwie ochronne
  • System bonusowy za polecenie znajomego do pracy
Regulamin portalu Jober.pl

Houten, Holandia
0302292252
Osoba Kontaktowa
strona www:
www.abmiddennederland.pl