DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: nie podano
  • Firma: werk team
  • Kontakt: artur koniecz
  • Telefon: 0048660501166
  • Język obcy: angielski
  • Doświadczenie: Nie wymagane

MIEJSCE PRACY

Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Pracownik produkcji

Biuro pośrednictwa pracy Werk Team  dla pracodawcy w Niderlandach poszukuje kandydatów do pracy na stanowisko: Pracownik produkcji-produkcja sałatek warzywnych

Oferta nr 45/14

Miejsce pracy: Holandia Heerhugowaard
Stawka: 11,25€ brutto/godz + dodatki zmianowe

Start pracy  wrzesień 2022

Opis stanowiska:

·        Krojenie owoców i warzyw

·        Pakowanie owoców i warzyw

·        Mieszanie owoców i warzyw

·        Układanie pudełek

Wymagania:

§  Gotowość do pracy

§  Zaangażowanie i dokładność

§  Język angielski stopień A2

§  Dyspozycyjność

Warunki Zatrudnienia:

  • Umowa zawarta na warunkach holenderskich - umowa o pracę tymczasową
  • Wypłata wpływająca  na konto co 4 tyg. pracy
  • Zakwaterowanie płatne 1 na 4 tyg(100€ tydzień)
  • Możliwość wnioskowania o zaliczkę po przepracowaniu min. 1 tyg.
  • Ubezpieczenie płatne 129 € brutto/4 tyg
  • Zabrać pościel jedynie ze sobą
  • Praca w pełnym wymiarze godzin, 5-6 dni w tygodniu
  • Praca na 2 zmiany w godz 6.00-7.00 do 15.00-16.00 i 15.00-16.00 do 00.00-01.00
  • Praca na długi okres czasu

Pomoc polskiego koordynatora

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt pod numer tel.0048 660501166

lub przesłanie cv wraz z klauzulą na adres [email protected]

ZGODY WYMAGANE: *

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Werk Team dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji i przyszłych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).