• Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: nie podano
  • Firma: WerckPost Fachowcy
  • Kontakt: Marcel
  • Telefon: +31651120725, +48609696001
  • Język obcy: angielski
  • Doświadczenie: Powyżej 4 lat

Nie obiecamy Ci gruszek na wierzbie. W WerckPost Specialist's rozumiemy, że fachowiec powinien zarabiać adekwatnie do swoich umiejętności, a wypłata musi być zawsze na czas. Nazywam się Marcel i jestem rekruterem fachowców w WerckPost.  Już na samym początku przedstawię Ci jasno i przejrzyście naszą ofertę finansową. Przecież chcesz wiedzieć ile faktycznie zarobisz '' na rękę''a nie tonąć w lawinie prawnych kruczków.
Długoterminowe, stabilne kontrakty, z realna możliwością przejścia na bezpośredni  - tym przebijamy konkurencję

SPAWACZ MIG MAG 135/13

Północna  , Holandia

WYMAGANIA:

  • dobra znajomość języka angielskiego, podstawy niderlandzkiego będą  atutem
  • minimum 5 lat doświadczenia w spawaniu mig mag
  • stosowne certyfikaty
  • gotowość do podjęcia długoterminowej pracy
  • dostępność do pracy od tygodnia 33
  • prawo jazdy B

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • samodzielne wykonywanie spawów
  • praca w oparciu o rysunek techniczny

OFERUJEMY:

  • stałe zatrudnienie na holenderskich warunkach 14,00-15,00 euro za godzinę pracy już na starcie
  • zakwaterowanie i auto, jeśli nie posiadasz własnego
  • dodatki wakacyjne i urlopowe o łącznym wymiarze 18,4%
  • wynagrodzenie w tygodniowych cyklach
  • zakwaterowanie
  • ubezpieczenie
  • możliwość pracy  w międzynarodowym środowisku
  • po zakończeniu możesz przejść na vast (stały kontrakt)

Nasz klient to jeden z  liderów produkcji urządzeń do obsługi wodnej branży przemysłowej w Holandii.  Twoja codzienna praca to spawanie małych elementów, cienkich elementów Do pracy  w tym miejscu szukamy stabilnych ambitnych ludzi z planami na stabilną przyszłość.  Dzięki możliwości przejścia na kontrakt vast możesz bez problemu zakupić dom i być spokojny o jutro.

APLIKACJA:

  • prześlij nam swoje CV w języku angielskim z dopiskiem: SPAWACZ MIG MAG
  • Masz pytania? Bezpośredni kontrakt do  rekrutera prowadzącego Marcel +48 609 696 001, +31 6511 20 725
  • Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu wyłącznie z wybranymi kandydatami

Prosimy o załączenie klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)”