ŚWIĄTECZNA OFERTA PRACY W HOLANDII - EXTRA BONUS!

DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca z zakwaterowaniem
  • Pensja: 40-60 PLN/h
  • Firma: Axidus Sp. z o.o.
  • Kontakt: Axidus
  • Telefon: 178508070
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Nie wymagane

Szukasz dodatkowej pracy i chcesz w krótkim czasie dobrze zarobić?
Mamy dla Ciebie pracę!
Wystarczy że jesteś dyspozycyjny od grudnia do stycznia!

Bonus do 390 EURO! Po 4 tygodniach pracy!

Zakres obowiązków: ogólne prace produkcyjne (m.in. pakowanie, sortowanie, segregacja, kontrola jakości owoców, warzyw, kapsułek z kawą, cebulek kwiatowych, bukietów, stroików, zabawek; proste prace magazynowe).

Terminy wyjazdów: (możliwość przedłużenia umowy po tym okresie lub powrót do kraju)

od 27. 11. 2019 do 04. 01. 2020
od 04. 12. 2019 do 11. 01. 2020
od 11. 12. 2019 do 18. 01. 2020
od 18. 12. 2018 do 25. 01. 2020

Zarobki:
- stawka podstawowa od 9, 44E/h – do 11, 50E/h (wiekówka 18-20 lat – od 8, 09E/h – do 10E/h )
- praca w godzinach nadliczbowych i w weekendy od 11, 80E/h – do 14, 33E/h
- stawka za dni świąteczne od 14, 33 E/h do 20, 49E/h
- bonus do 390E za 4 tygodnie pracy! (w postaci zwrotu czynszu mieszkaniowego)

Oferujemy:
- wyjazd na krótki okres czasu 5-6 tygodni z możliwością przedłużenia,
- darmowe zakwaterowanie (zwrócimy jego koszt na koniec umowy),
- dużo godzin pracy w tym godzin nadliczbowych i świątecznych,
- duży zastrzyk gotówki w krótkim czasie (wypłaty tygodniowe w każdy piątek),
- zakwaterowanie w murowanych domkach na terenie Holandii (okolice Rotterdamu i Hagi),
- zorganizowany transport z Polski do Holandii,
- wyjazdy dla par i grup znajomych,
- paczki świąteczne od pracodawcy.

Zainteresowała Cię ta oferta? APLIKUJ!

Prosimy o przesyłanie zgłoszeń przez stronę jober

W razie pytań zapraszamy do kontaktu z naszym biurem rekrutacji.

Na wszelkie pytania odpowiadamy od poniedziałku do piątku w godz. 9:00 - 17:00.

17 850 80 70
512 997 550

Agencja Zatrudnienia (12631)
Oferta pracy tymczasowej.

Prosimy o zawarcie w wysłanej aplikacji (lub CV) zgody o następującej treści:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w procesie rekrutacji do pracy za granicą w Holandii prowadzoną przez firmę Axidus Sp. z o. o. Jednocześnie oświadczam, że zostałam/zostałem poinformowana/poinformowany o przysługującym mi prawie dostępu do treści moich danych oraz ich poprawiania, wycofania zgody na ich przetwarzanie w każdym czasie, jak również, że podanie tych danych było dobrowolne. ”