DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca tymczasowa
  • Pensja: nie podano
  • Firma: WE Bouwen
  • Kontakt: Milena Moniak
  • Telefon: +31686879568
  • Język obcy: angielski
  • Doświadczenie: Minimum 3 lata

MIEJSCE PRACY

Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Monter

Firma WE BOUWEN poszukuje pracowików do pracy w Holandii jako :

monter paneli słonecznych

Start pracy: od zaraz
Miejsce pracy: Apeldoorn / Arhnem + okolica

 Posiadasz zdolności techniczne? Doświadczenie jako monter?
 Bardzo dobrze trafiłes! Poszukujemy właśnie Ciebie! Aplikuj bezpośrednio!

Wykonywane zadania:
  • Montaż mocowań (praca na wysokosci na skośnym oraz płaskim dachu)
  • Instalowanie paneli słonecznych.
  • Łączenie paneli słonecznych.
  • Instalacja okablowania
  • Podłączenie do skrzynki bezpiecznikowej

Nasze wymagania:

  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Brak lęku wysokości, swobodne poruszanie się po dachu skośnym oraz płaskim
  • Doświadczenie jako monter w Holandii
  • Prawo Jazdy
  • Certyfikat VCA mile widziany

Oferujemy:

  • prace w młodym, doświadczonym i nieustannie rozwijającym się zespole
  • dobre cotygodniowe wynagrodzenie (każdy czwartek)
  • możliwość rozwoju
  • wsparcie oraz pomoc w języku Polskim Niederlandzkim/ Angielskim / Niemieckim
  • możliwość skorzystania z ubrań roboczych (wydawanych w formie depozytu/ za opłatą)
  • możliwość skorzystania z lokacji mieszkaniowej (pokoje 1 osobowe, lokacja spełniająca wymagania związane z SNF) -za opłata
  • mozliwość skorzystania z ubepieczenia zdrowotnego - za opłatą
  • dobranie pracownika do klienta, co ma sporo powodzenie na długotrwałą współpracę
  • praca w zgranym zespole