DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: 550-600 EUR/tydzień
  • Firma: Vebri Work
  • Kontakt: Ela Piatkowska
  • Telefon: 0620222549
  • Język obcy: angielski
  • Doświadczenie: Minimum 2 lata

MIEJSCE PRACY

Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Operator CNC

Firma Vebri Work poszukuje pracowników na stanowisko

Operator Maszyn CNC w Holandii

Zakres obowiązków:

  • Ustawianie maszyn
  • Sprawdzanie jakości produktu końcowego
  • Udoskonalanie procesu i jakości produktu końcowego

Specyfikacja maszyny:

  • Frezarka
  • Sterowanie: Heidenhain
  • krotkie serie

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy jako operator frezarki
  • Znajomość programu Heidenhain
  • Znajomość języka angielskiego lub holenderskiego
  • Prawo jazdy kategorii B

To oferujemy

  • Atrakcyjne zarobki
  • Zakwaterowanie w pokoju jednoosobowym i ubezpieczenie medyczne
  • Umowę zawartą na warunkach holenderskich (dostępna w języku polskim)
  • Opieka zaangażowanego zespołu, którego priorytetem Twoja satysfakcja z pracy w Holandii!

Co możemy dla Ciebie zrobić?

Dzięki ponad 10-letniemu doświadczeniu w branży możemy śmiało powiedzieć, że wiemy, jak znaleźć dla Ciebie idealną pracę. Bierzemy pod uwagę Twoje mocne strony i dostosowujemy się do Twoich oczekiwań – liczy się dla nas Twoja satysfakcja. Następnym krokiem jest dopasowanie Twojej aplikacji do jednego z wielu pracodawców w wybranej przez Ciebie branży. I tak rozpocznie się Twoja nowa przygoda!

Oczywiście to dopiero początek. Jesteśmy zawsze do Państwa dyspozycji! Zawsze możesz skontaktować się z koordynatorami, jeśli masz jakiekolwiek pytania lub trudności.

Dla nas liczy się jakość!

Skontaktuj się z nami, zaaplikuj! Oddzwonimy do Ciebie aby omówić wszystkie szczegóły!