PAKOWANIE ORZESZKÓW (BEZ ZNAJOMOŚCI JĘZYKA)

DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca tymczasowa
  • Pensja: nie podano
  • Firma: KbtiPoland
  • Kontakt: KbtiPoland
  • Telefon: +48796662292
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Nie wymagane

MIEJSCE PRACY

Pakowanie orzeszków

Miejsce pracy: Holandia/Giessen

Obowiązki

  • Praca w fabryce orzeszków przy pakowaniu produktów
  • Praca przy linii produkcyjnej

Wymagania

  • dostępność do pracy w Niderlandach na minimum 2 miesiące
  • mile widziane prawo jazdy kategorii B

Oferujemy

  • stawka 10,11 euro brutto
  • zakwaterowanie w normalnych domach (pokoje 2 osobowe)
  • praca na jedną zmianę (możliwe 2 zmiany w okresie zwiększonej produkcji)
  • ubezpieczenie
  • transport do pracy
  • wypłaty co tydzień