OPERATOR MASZYN - PRODUKCJA DETERGENTÓW, STAWKA DO NEGOCJACJI, PRACA W HOLANDII OD ZARAZ

DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca z zakwaterowaniem
  • Pensja: nie podano
  • Firma: Axell Holandia
  • Kontakt: Axell Holandia
  • Telefon: 0048 662 013 623
  • Język obcy: angielski
  • Doświadczenie: Minimum 2 lata

MIEJSCE PRACY

Operator Maszyn - praca w Holandii od zaraz

Dla naszego klienta w miejscowości Etten - Leur zajmujacego się mieszaniem oraz pakowaniem proszków do prania jak również innych detergentów poszukujemy operatorów maszyn produkcyjnych .

Obowiązki:
-Obsługa maszyn produkcyjnych
-Praca na linii produkcyjnej
-Mieszanie oraz pakowanie detergentów

Wymagania:
- Doświadczenie w obsłudze maszyn produkcyjnych
- Gotowość do pracy w systemie trzyzmianowym
- Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
- Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:
- Stawka do negocjacji w zależności od kwalifikacji kandydata
- Praca na 3 zmiany
- Dodatki eksterytorialne
- Legalne zatrudnienie przez holenderską agencję pracy
- Możliwość długotrwałej współpracy
- Darmowy transport do pracy
- Opiekę polskich koordynatorów
- Tygodniowy system wynagrodzeń
- Pomoc w organizacji przejazdu do Holandii
- Pomoc w uzyskaniu niezbędnych dokumentów wymaganych do podjęcia pracy w Holandii
- Odpłatne zakwaterowanie i ubezpieczenie

Osoby zainteresowane zapraszamy do aplikowania!

Przesyłając CV prosimy o podanie klauzuli dotyczącej przetwarzania danych osobowych:
Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest Axell Holandia Sp. z o.o.  z siedzibą w Skierniewicach przy ul. Rybickiego 41. Pani/Pana dane będą przetwarzane w celu przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego, a także - w ramach usprawiedliwionego celu administratora – dla potrzeb marketingu produktów i usług własnych administratora. Podanie danych jest dobrowolne i przysługuje Pani/Panu prawo wglądu do danych oraz ich poprawiania, jak również prawo odwołania zgody.

O ile Pani/Pan wyrazi odrębną zgodę, dane mogą być udostępnione do podmiotów z Grupy Axell Employment i przetwarzane dla procesów rekrutacyjnych i celów marketingowych także w przyszłości. Prosimy o dołączenie do CV poniższej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na udostępnienie i dalsze przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w CV, podmiotom należącym do grupy Axell Employment (Axell Holandia Sp. z o.o., Axell Polska 2004 Sp. z o.o. oraz Axell Polska 2012 Sp. z o.o. z siedzibą w Skierniewicach, przy ul.Rybickiego 41 oraz Axell VOF z siedzibą w Tilburgu, przy ul. Jan Asselbergsweg 70) oraz potencjalnym pracodawcom, w celach realizacji procesu rekrutacyjnego oraz przyszłych procesów rekrutacyjnych zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm). Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych i ich poprawiania.”

Axell Employment to profesjonalna agencja pracy tymczasowej z wieloletnim doświadczeniem na rynku polskim i międzynarodowym.
Należymy do Holenderskiej Grupy Axell, która operuje w obszarze zarządzania zasobami ludzkimi oraz w sektorze  logistyki / spedycji.
Jesteśmy wpisanie do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 4106 i nazwą Axell Holandia Sp. z o.o. jesteśmy członkiem Ogólnopolskiego Konwentu Agencji Pracy OKAP.
Wysłanie CV do pracodawcy jest jednoznacze ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb rekrutacji, zgodnie z ustaw z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2002 r. nr 101, poz. 926, ze zm.)"