SPAWACZ TIG 141 + CERTYFIKAT - STAWKA 17 € / H NETTO

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: nie podano
  • Firma: KONEKTIA
  • Kontakt: Marta Wójtowicz
  • Telefon: +48 516 935 971
  • Język obcy: angielski
  • Doświadczenie: Minimum 2 lata

MIEJSCE PRACY

Firma KONEKTIA obecnie poszukuje pracownika na stanowisko:

SPAWACZ TIG

Miejsce pracy: EINDHOVEN , HOLANDIA

WYMAGANIA:

  • UMIEJĘTNŚCI SPAWANIA + CERTYFIKAT 141
  • DOBRY - KOMUNIKATYWNY JĘZYK ANGIELSKI LUB HOLENDERSKI
  • PRAWO JAZDY
  • ODPOWIEDZIALNA POSTAWA
  • CERTYFIKAT VCA

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • SPAWANIE RUR ZE STALI NIERDZEWNEJ 3.15MM GRUBOŚCI
  • DZIAŁ SPOŻYWCZY
  • MONTAŻ

OFERUJEMY:

  • ZAKAWTEROWANIE SŁUŻBOWE (POKOJE JEDNOOSOBOWE )
  • MIESZKANIA WYPOSAŻONE W SPRZĘT RTV I AGD
  • STAWKA GODZINOWA 17 € NETTO !
  • KILOMETRÓWKA ZA DOJAZD DO PRACY

Prosimy o załączenie klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)”