DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca z zakwaterowaniem
  • Pensja: 10 EUR/h
  • Firma: 1ToDrive Sp. z o.o.
  • Kontakt: 1ToDrive
  • Telefon: +48 (32) 209 70 10
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Nie wymagane

MIEJSCE PRACY

Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Pracownik produkcji

Dla naszego klienta w Eindhoven(lokalizacja Veldhoven/Son) poszukujemy pracowników na stanowisko:

 PRACOWNIK RECYKLINGU ODPADÓW BUDOWLANYCH

Miejsce pracy: Eindhoven(Veldhoven/Son)

Zakres obowiązków:

Twoja praca polegać będzie na sortowaniu odpadów budowlanych w zależności od materiału z jakiego są wykonane. Będziesz stać przy linii i wrzucać materiał do odpowiedniego kontenera, np. platik, drewno, metal, itd. Pracować będziesz na hali, w systemie jednozmianowym lub dwuzmianowym, w zależności od lokalizacji. Zapewniamy 40 godzin tygodniowo!

Nie znasz języka angielskiego lub holenderskiego? Nie przejmuj się i skontaktuj się z nami!

Wymagamy tylko chęci do pracy i dyspozycyjności!

Dodatkowe atuty:

  • Własne zakwaterowanie w okolicy
  • Prawo jazdy i własny transport do pracy

Oferujemy:

  • Długoterminową pracę w stałych godzinach
  • Wynagrodzenie brutto: € 10,07/ h
  • Holenderską umowę o pracę
  • Możliwość ubezpieczenia i zakwaterowania
  • Składki emerytalne po  przepracowaniu 26 tygodnii
  • Respektowane dodatki i dni wakacyjne

Zainteresowany? Zainteresowana?

Skontaktuj się z nami przez adres mailowy: [email protected] lub zadzwoń: +48 (32) 209 70 10

Oferta skierowana jest również do par!